SafeGroup

Pełna wersja: MRG Online Banking Browser Security with BBC 10/2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kolejny test bankowości elektronicznej MRG przy wsółpracy z BBC. Tym razem zostało dodanych kilka nowych programów.

Testy zostały podzielone na 2 etapy.

1. Test ten wykorzystuje ten sam model finansowego symulatora szkodliwego oprogramowania, który został użyty we wcześniejszym badaniu. Zostałzweryfikowany przez niezależną firmę S21Sec i publikacja wyników nastąpi 24 października.

2. Dwa nowe finansowe symulatory szkodliwego oprogramowania. Test zostanie opublikowany 25 października.

Lista uczestników :

 Aplin Software Neo''s SafeKeys 3
 Comitari Technologies Web Protector 1.5.21
 Global Information Technology PrivacyKeyboard 10.33
 Network Intercept Keystroke Interference 2.9
 Prevx SafeOnline 3.0
 QFX KeyScrambler 2.9.3.0
 Quarri Protect On Q 3.0
 Sandboxie 3.74
 Secure Banking Secure Banking 1.5.1
 SentryBay DataProtection Suite 5.6
 SoftSphere DefenseWall3.19
 StrikeForce Technologies GuardedID 3.01
 Threatmetrix TrustDefender Pro Gold Edition 3.0
 Trusteer Rapport 1207.31
 Trustware BufferZone Pro 4.02
 Webroot SecureAnywhere 8.0
 Zemana AntiLogger 1.9

 avast! Internet Security 7.0
 Avira Internet Security 2013
 BullGuard Internet Security 2013
 Comodo Internet Security Pro 2012
 Emsisoft Anti-Malware 7.0
 ESET Smart Security 5.2
 F-Secure Internet Security 2013
 GFI Vipre Internet Security 2013
 Ikarus Virus Utilities 2.2
 Immunet Protect Plus 3.1
 Kaspersky Internet Security 2013
 McAfee Internet Security 2012
 Microsoft Security Essentials 4.1
 Norton Internet Security 2013
 Trend Micro Titanium Internet Security 2013

Wyniki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Na szczególne zwrócenie uwagi zasługują: Sandboxie, Secure Banking, Prevx i Webroot które były jednak w gronie faworytów. Jednak nie zaliczyły wszystkich testów. Nie ma w teście równieżSpyShelter, który miał się pojawić. Czyżby znowu jakiś konflikt? Brakuje też Hitman Pro Alert.



źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawe jak F-Secure wypadnie w tym zestawieniu. Czekam na wynikiSmile
Ciekawy jestem, jaki ten automat będzie...pamiętam wstecz jak to m.in. skonfliktowało producentów i użytkowników np. SS z MRG. Do tej pory działało to na zasadzie blokowania sygnaturowego lub automatycznego i dlatego dobrze wypadały np. DW...wiem, że jedna z wersji SS była robiona pod te testy i je zaliczyła, ale nigdzie to oficjalnie nie wyszło światło.
Dla mnie za duża różnorodność aplikacji, pakiety, hipsy, blokery kurde oni to grupują czy wszystko do jednego worka?
Co z tą publikacją? Smile
Nie ma obecnie wyników. Pewnie opublikują o 22-23.
Usuwam swój wcześniejszy wpis, bo powstał pomyłkowo i nie dotyczył tego testu.
ElwisBeer
Ciekawy byłem jak się sprawdzi Spyshelter, a tu lipa... nie przetestowali go Smile
Kaspersky i Avast najlepiej z tej paczki (IS i AM) wypada, czy mi się wydaje
Norton daje d....Cool
Microsoft Security Essentials w szczycie formyWink .
F-Secure też wypada... z gry... Co to ma w ogole znaczyc, ze program posiada dedykowaną funkcję ochrony bankowosci a w calosci oblewa test?! Gratulacje.
Inaczej w przypadku programow bez takiej funkcji - wiadomo, że obleją i nie ma w tym nic dziwnego.
polak900 napisał(a):Kaspersky i Avast najlepiej z tej paczki (IS i AM) wypada, czy mi się wydaje
Norton daje d....Cool

Comodo Internet Security Pro oraz Emsisoft Anti-Malware też nie najgorzej.
polak900 napisał(a):Kaspersky i Avast najlepiej z tej paczki (IS i AM) wypada, czy mi się wydaje
Norton daje d....Cool



Lecz się lekarzu póki czas, bo jest z Tobą coraz gorzej .
Większość programów wypadła fatalnie , a równie znane gorzej niż Symantec , ale trzeba trolować dalej.
Wstyd , stary i ....
facecik napisał(a):
polak900 napisał(a):Kaspersky i Avast najlepiej z tej paczki (IS i AM) wypada, czy mi się wydaje
Norton daje d....Cool



Lecz się lekarzu póki czas, bo jest z Tobą coraz gorzej .
Większość programów wypadła fatalnie , a równie znane gorzej niż Symantec , ale trzeba trolować dalej.
Wstyd , stary i ....


Kto tu troluje?
Wyraziłem się dobitnie na temat wyniku programu, to że inne wypadły gorzej to nie jest usprawiedliwienie
Obrażasz mnie, nie masz nic do powiedzenia, to nie pisz lepiej nic fanboyu Nortona
Makowy trollu , policz ile programów wypadło tak samo jak NIS a ile gorzej od NIS , i to tych znanych i szanowanych.
Ale ty jak zwykle widzisz porażkę NIS ......
Jak można traktować cię poważnie, jak przy każdej okazji wyrażasz swoje chore, niczym nie poparte złe doświadczenia do programów Symanteca ?
[Z gory przepraszam, ze Wam przerywam Smile ]Co do F-Secure to testowana byla chyba jeszcze wersja bez Safe Banking. Zostala ona wprowadzona w listopadzie, a testy wykonywano 28.10.

Dusiek

& facecik

Panowie dajcie sobie siana bo chyba nie macie zamiaru z powodu jakiś posranych programów obrzucać się nawzajem błotem:/
Czekaj ale co to ma do rzeczy, większa część z tych programów podobno jest dużo gorsza od NIS, przynajmniej tak twierdzą sami producenci Nortona
Nie wiem czemu się czepiasz, avast nis kis to jedne z bardziej jak nie najbardziej znane użytkownikom programy, i tu w tym teście okazało się że avast i kis trzymają wysoki poziom, lepiej wypadają.

facecik sorry za tego fanboya, moja wypowiedzieć nie miała na celu dyskredytowaniatego programu a tymbardziej ciebie
Mój stosunek do NIS jest zupełnie obojętny aczkolwiek nie pozbawiony krytyki
Rozumiesz już o co chodziło
Polak , znam Twój stosunek do programów ze stajni Symantec, dobitnie i bardzo "konstruktywnie" to zawsze wyrażasz.
Tylko jak będziesz znowu krytykował soft , który nie jest najgorszy w tym teście (gorsze są tak samo dobrze znane FIS i ESET ), to rozwiń swą myśl, i nie ograniczaj się do swoich skrótów myślowych "NORTON daje dupy"z dużym uśmiechem.
Z takim stażem forumowym i w tym wieku , sam przyznasz ,że już nie wypada...
Wink

McAlex

No nic, trzeba wgrać Zemanę do pakietu IS i ma się spokój.
Nie przetestowano Dr.Weba i Bitdefendera, ukazano umiejętności co poniektórych oprogramowań i konieczność dodatkowej obrony przed złodziejami bankowymi.


Na nic Wasze kłótnie, i tak McAfee jest najlepszy !!!! Buhahahahahahahahha.
Stron: 1 2