SafeGroup

Pełna wersja: Mysz przewodowa do 80 zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.

Szukam prostej myszki biurowej, optycznej, jej głównym przeznaczeniem będzie test Windows 8 z wykorzystaniem myszy - w mojej niestety zepsuł się scroll, więc zabawa Windows 8 w ogóle odpada z użyciem tego sprzętu.

Zastanawiam się czy rozglądać się za myszą z scrollem zarówno w pionie jak i poziomie czy nie. Wymagam myszy w normalnych rozmiarach - nie lubię miniaturek.

Miał ktoś doświadczenie z budżetowymi modelami logitecha?

W spoiler tagu zamieszczam linki do jednego z sklepów internetowych

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

Miałem B110. Dobra, tania mycha. Nic więcej.
Dzięki. Obawiam się tego, że mysz ta nie ma wyraźnie oddzielonych LPM i PPM - słusznie?

Wszystkie moje dotychczasowe myszki miały je oddzielone.

ktośtam

Nie rozumiem? Jak nie ma jak ma:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dotychczas korzystałem z myszek z wyraźnie odciętymi klawiszami, w B110 masz tylko oddzielenie linią prostą przez środek.

Obawiam się czy tego typu konstrukcja nie będzie powodować częstszych problemów.

ktośtam

W dłoni leży dobrze, więc nie powinno być żadnych problemów.
Z resztą możesz się bujnąć do jakiegoś MediaMarkt i pomacać myszki Cool
Ja zawsze tak robię przed zakupem gryzonia czy telefonu Wink
Jak mi się mysz rozpadaLolto kupuje myszkę A4-Tech za 10zł
Wygodne, bezawaryjne przez kilka lat

Dusiek

ktośtam napisał(a):W dłoni leży dobrze, więc nie powinno być żadnych problemów.
Z resztą możesz się bujnąć do jakiegoś MediaMarkt i pomacać myszki Cool
Ja zawsze tak robię przed zakupem gryzonia czy telefonu Wink

Tomasz pewnie chciałby taką szerszą myszkę tak żeby mógł środkowym palcem swobodnie niczym po szparce poruszaćCool
Twoja stara napisał(a):Jak mi się mysz rozpadaLolto kupuje myszkę A4-Tech za 10zł
Wygodne, bezawaryjne przez kilka lat


Scroll popsuł mi się w A4Tech x748 - mam na nią gwarancje, ale ... nie wiem czy opłaca mi się ją wysyłać - za przesyłkę pewnie zapłacę 50% ceny nowej myszki (minus zakupów online), zresztą tak czy inaczej potrzebuje czegoś na zastępstwo.

Eugeniusz

Tomasz, Mighty Mouse nie jest dla CiebieLol (tak trochę zboczyłem z tematu).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I dawaj w cs''a Grin
Zmieniłem temat, mogę wydać 80 zł - znajdzie się coś ciekawszego niż te podane w spoilerze?

Ktoś miał doświadczenia z tym poniżej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Z Logitecha to tu masz coś już porządnego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mogę polecić z czystym sumieniem tanie wersje Logitecha...bez zbędnych bajerów, wytrzymałe i bezusterkowe. U mnie w domu są trzy różne modele (RX250 - tej używam sam) i to nawet po 3-4 lata. Cena każdej z nich nie przekroczyła wtedy 80 złotych.
Potwierdzam słowa Ichito, ale mam jeszcze bardziej budżetową propozycję. Od dwóch lat do każdego komputera kupuję jedną z tańszych (najtańszą?) wersji Logitecha M100. Być może będzie problem z kupieniem, nie wiem. Koszt koło 30-40 złotych. Zawsze potrzebowałem dużej myszki dobrze leżącej w dłoni. Ta jest właśnie taka. Nie testowałem oczywiście wszystkich w tym segmencie, ale mamy tu do czynienia z prostym urządzeniem, które najzwyczajniej w świecie dobrze działa i jest wygodne. Dla ułatwienia dodam, że zajmuję się grafiką i po jakimś czasie ten model wyparł różne cudaki na maszynach do projektowania. Nie znam rozdzielczości, ale jest dosyć czuła.

ktośtam

Comfort Mouse 4500 - mam jako zapasową. Używałem przez około 2 miesiące i szybko się wyciera.