SafeGroup

Pełna wersja: Problem z Origin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Wczoraj zainstalowałem sobie aplikację Origin żeby pobrać darmowy Battlefield 1942 i problem polega na tym że w zakładce "sklep" wyświetla się tylko białe tło. Robiłem reinstalację ale to nie pomaga. Mam Win 7 64bit. Może ktoś zna rozwiązanie problemu?
Może jakiś program blokuje dostęp Origina do internetu?
Właśnie nie wiem co jest bo grę normalnie pobieram. Używam Comodo Firewall ale nawet jak wyłącze całkowicie zaporę to nic to nie dajeSad
Dodaj origin do wyjątków Wink
Dziwna sprawa z tym Originem. Grę już pobrałem i działa bez problemu ale ta zakładka "sklep" dalej nie działa. Defense+ jest wyłączony więc to chyba nie to. Może kiedyś samo się naprawi Smile
Mewa napisał(a):Dziwna sprawa z tym Originem. Grę już pobrałem i działa bez problemu ale ta zakładka "sklep" dalej nie działa. Defense+ jest wyłączony więc to chyba nie to. Może kiedyś samo się naprawi Smile

Origin to zło, najgorszy program tego typu. Nawet ten darmowy Battlefield 1942 nie zachęci mnie do korzystania z tego rozwiązania. Tam jest problem na problemie czasami. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że niedługo każda strona będzie miała swojego super klienta do obsługi ich asortymentu:crazy:
Origin sam w sobie nie jest zły ale wiele, wiele mu brakuje do Steam. Gry za to są katastrofalne. BF3 to Bugtielfield. Ciągle błędy.
U mojego syna pomagało wyłączenie i włączenie Orgina.Czasami też wystarczyło trochę poczekac i wskakiwało.