SafeGroup

Pełna wersja: Kim byliście, na kogo się czujecie? - Ankieta.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest wiele subkultur, ale która z nich jest wam naprawdę bliska?

McAlex

McAlexemCool
Ja byłem i jestem Młodym Tłokiem. Serio.
Urodziłem się chyba za późno, żeby być "bikiniarzem", ale właśnie ten styl...ta muzyka...to właśnie to, co w duszy mi gra. Jazz...swing...boogie woogie...rock and roll...kocham to wciąż od ponad 30 lat. Nie chodziłem tak ubrany, nie grałem w żadnej takiej kapeli, ale jak słyszę te rytmy...Jezuuu...ciary ma po prostu na plecach...
Może gdybym mieszkał gdzie indziej...może gdybym był parę lat starszy byłbym "hippisem"...ale to chyba nie to...może bardziej rockeresem w skórze na motocyklu?...cholera...byłoby cudnie...
---------------
Galactico...gdybym mógł, dałbym Ci 100 plusów za ten wątek Smile
ichito napisał(a):Galactico...gdybym mógł, dałbym Ci 100 plusów za ten wątek Smile


100 to może za dużo, ale 1. Wątek fajny, ale coś mało ludzi się udziela.
Ja niestety nie mogę wziąć udziału w tej ankiecie, gdyż nie byłem i nie czuję się na członka żadnej z wymienionych subkultur. Ja po prostu uwielbiam słuchać muzyki. Różnej, od bluesa przez rock, pop, muzykę liryczną do muzyki klasycznej.
Choć przyznam, że najbliżej mi chyba do rocka, a stąd już niedaleko do punków/punkierów (jak to się odmienia?) Smile

byku81

Chyba pankowców do dziś słucham tej muzy Dezerter,Ksu,itp.
Pamiętam ten tekst

Spytaj milicjanta
On ci prawdę powie!
Spytaj milicjanta
On ci wskaże drogę!

Nocą: magnetofon kasetowy pod poduszką w internacie, aby nie przeszkadzać kolegom w pokoju. None2