SafeGroup

Pełna wersja: Aplikacja/dodatek anti-phishing
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows 8 64bit


Zastosowanie:
Zakupy, bankowość, fora internetowe

Posiadane oprogramowanie zabezpieczające:
AVG IS 2013 + Hitman Pro

Nie do końca poszukuje zestawu ... szukam czegoś anti-phishing, może być w formie osobnej aplikacji albo dodatku do Google Chrome. Może ktoś coś doradzi?
Z doświadczenia wiem, że radzi sobie z tym najlepiej Web Protection Add-on od TrendMicro.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeżeli nie, to TrafficLight od Bitdefendera lub SiteAdvisor od McAfee.
Zgadzam się z Pascalem. Najlepszy jest Trend Micro i BitDefender, niestety Trend micro oferuje tylko trial na 90 dni. Dobry też jest Mcafee, o którym wspomniał Pascal. Czasami Mcafee fałszywkami potrafi sypnąć na stronach.

Dodałbym do tego grona Trusteer Rapport, WOT i Netcraft Toolbar. Ten ostatni nie działa z Chrome.

Więc, Tomaszu masz w czym wybieraćSmile
To narzędzie nie jest już darmowe?
Cały czas jest za darmo, tylko że działa przez 90 dni Grin
Pierwszy raz słyszę. Tongue Obligatoryjny trial.
Rozumiem, że to taktyka zachęcająca do kupna pełnej wersji pakietu TrendMicro, trochę nietypowe.
WOT odpada, bo opiera się na głosach społeczności, nie wiem jak jest z narzędziem od BitDefendera.
Gdzieś tam na ich stronie jest to opisane. Kilka lat temu miałem ten dodatek i się zdziwiłem, że nagle przestał działać.

McAlex

Zdecydowanie McAfee, jako pierwsi blokują strony SCAMerów kiedy inne Laby " nie widzą zagrożenia". Do tego można zgłosić im bez problemu dowolną stronkę i jest za free Life- time w podstawowej wersji, bez paranoicznej ochrony pobieranych plików.
ELWIS1 napisał(a):Gdzieś tam na ich stronie jest to opisane. Kilka lat temu miałem ten dodatek i się zdziwiłem, że nagle przestał działać.


Dziwna sprawa, ale właśnie jakiś lament jest na stronie dodatków Google, że nie działa.

Zaraz sprawdzę jak wygląda sprawa z McAfee.
OpenDNSSmile

ktośtam

Street napisał(a):OpenDNSSmile

Dokładnie! I nie potrzeba żadnych pluginów Wink
Tomasz napisał(a):
ELWIS1 napisał(a):Gdzieś tam na ich stronie jest to opisane. Kilka lat temu miałem ten dodatek i się zdziwiłem, że nagle przestał działać.


Dziwna sprawa, ale właśnie jakiś lament jest na stronie dodatków Google, że nie działa.

Zaraz sprawdzę jak wygląda sprawa z McAfee.


Nie korzystałem nigdy z Trend Micro w tandemie z Chrome. Ale wydaje mi się, że ten dodatek blokuje strony bez względu na przeglądarkę
Tak, bo to skaner HTTP.