SafeGroup

Pełna wersja: BullGuard Internet Security 2013 - linki + phishing
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
BullGuard Internet Security to duński pakiet zabezpieczający, przeciętnemu polakowi nieznany, gdyż nie jest dostępny w ojczystym języku. Ale to nie powód by go pominąć, gdyż program ma wielki potencjał. Silnik BitDefendera połączony z naprawdę skutecznym monitorem behawioralnym i skanerem HTTP potrafi zbudować naprawdę dobrą ochronę naszego komputera.

Dzisiaj przetestowałem BullGuard na zawirusowanych linkach oraz stronach wyłudzających pieniądze, hasła i tożsamość. Na temat wyniku wypowiem się krótko: rewelacja! Smile

Link do testu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie oglądałem jeszcze, ale zapewne świetnie sobie poradził. Ma bardzo dobry skaner HTTP.

Dzięki za kolejny testSmile
Proszę bardzo i proszę zgłaszać propozycje, jeżeli ktoś takowe kryje. Smile

McAlex

Quickheal .
A test jak zawsze pierwsza klasa.
Właśnie zainstalowałem z Ciekawości.. Zaporę ma zakupioną z agnitum outpost o ile dobrze pamiętam.
Już mam jeden poważny minus.. Full skanWall

McAlex

Street napisał(a):Już mam jeden poważny minus.. Full skan zanosi się na 10godzin tym tempem...

Obciążenie systemu też szału nie robi.
Zobaczę jak będzie po full skanie i kilku dniach użytkowania Smile2 <!-- sSmile2-->
Promo na facebooku na 3miesiące.. BG IS13


Dodano: 18 lis 2012, 19:48

McAlex napisał(a):Obciążenie systemu też szału nie robi.


około 161mb bierze po full skanie Smile
Może i zużycie pamięci może być wysokie, procesora też czasami pociągnie, ale zupełnie się tego nie odczuwa. Ogółem bardzo lubię ten program, a na dodatek potrafi zapewnić naprawdę dobrą ochronę. Co do skanowania, to u mnie strasznie nie było.
Teraz zużycie ramu spadło do 124mbTongue
Zrobiłem nieoficjalnie (poza kamerami Smile
A wiesz może jak ma się sprawa szyfrowania klawy? Trzeba doinstalowywać zemane jak przy fisie Smile?
Test SS''a potrafi odczytać znaki z klawiatury.
To lipa.. Szkoda Beer
Aktualnie ochronę bankowości posiadają Bitdefender, Kaspersky oraz avast! (mam na myśli zwirtualizowaną przeglądarkę).

McAlex

PascalHP napisał(a):Aktualnie ochronę bankowości posiadają Bitdefender, Kaspersky oraz avast! (mam na myśli zwirtualizowaną przeglądarkę)


Trustport jeszczeGrin
McAlex napisał(a):
PascalHP napisał(a):Aktualnie ochronę bankowości posiadają Bitdefender, Kaspersky oraz avast! (mam na myśli zwirtualizowaną przeglądarkę)


Trustport jeszczeGrin

Na czym ona polega, tzn. jak się objawia? Smile

McAlex

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To w sumie menedżer danych, ale pamiętam, że wykonywałem test na Zbotach to reakcja była zawsze ( czuły HIPS).
Teraz nie już sam nie wiem czy wersja TP ma przeglądarkę dedykowanąFacepalm
ZapomniałemWow
PascalHP napisał(a):Proszę bardzo i proszę zgłaszać propozycje, jeżeli ktoś takowe kryje. Smile


Mógłbyś przetestować Avasta tym razem na ustawieniach maksymalnych? Smile
Twoja stara napisał(a):
PascalHP napisał(a):Proszę bardzo i proszę zgłaszać propozycje, jeżeli ktoś takowe kryje. Smile


Mógłbyś przetestować Avasta tym razem na ustawieniach maksymalnych? Smile

Czyli max. ustawienia AV *max. heurystyka, wykrywanie PNP, testowanie całych plików) i Kontrola zachowań ustawiona na "pytaj" Smile (wydaje mi się, że tak będzie optymalnie)

Barti18

PascalHP mam dla ciebie ciekawą propozycje testu Wink czy mógł byś przetestować Spybot Search & Destroy 2.0 na kilku linkach a także na jakieś niewielkie paczę z malware
Stron: 1 2