SafeGroup

Pełna wersja: Windows Defender w Windows 8 - test na linkach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj, na prośbę użytkownika Snajpi wykonałem test Windows Defender''a w najnowszym systemie Microsoft''u, Windows 8.

Nie poradził sobie tragiczne, choć jedyną linią jego obrony są sygnatury, więc jeżeli owa nie istnieje dla danego zagrożenia to swobodnie przedostanie się do systemu.

Link do testu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Barti18

Kurcze no szkoda Sad ale taki wielki producent jak MS powinien coś mieć lepszego do zaoferowania w swoich zabezpieczeniach.Może to same MS zrozumie z czasem.A ja mam do ciebie takie pytanie PascalHP poza twoim testem jak się nowe okienka sprawują i czy jesteś zadowolony?Pytam z ciekawości doświadczonego specjalisty jakim jesteś +1
Dzięki za kolejny fajny test Smile

Defender nie jest zły. Warto do niego dorzucić Malwarebytes Antimalware Pro, bądź Kingsoft AntiVirus, a będzie jeszcze lepiej.
Dziękuję za miłe słowa. Defender nie jest zły, ale tutaj żeby uzyskać wysokie rezultaty w ochronie trzeba z czymś go połączyć np. z COMODO Firewall, gdyż ochrona proaktywna załatwi wszystko za niego. Smile

Konto usunięte

Defender to MSE.
Nie widzę sensu łączenia go z innym AV, czy nawet MBAM - one same z siebie poradzą sobie lepiej, a przecież MSE lubi pomielić dyskiem czy szarpnąć CPU gdy coś ściągniemy.
Dla typowego użytkownika wystarczy. System po instalacji nie będzie krzyczał o Win8 (niewiele osób zwraca uwagę na tą zmianę w nowych okienkach), user nie będzie instalował, a jednak jakąś ochronę zawsze mieć będzie. No a jeżeli sporo nie zamieni go na coś innego, to zyska lab MSa.

ktośtam

Wow

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Miło, że o mnie piszą. Smile
Jesteś popularny gratulacje Grin
Dobra robota!
Jakbyś znalazł czas, to z ciekawością przeczytałbym jakieś podsumowanie Twoich testów. Spróbuj to podsumować i umieścić subiektywny ranking. Np. Nazwa programu - Twoja ocena skuteczności w skali 1 -10.
Programy są testowane na różej ilości linków, więc to nie będzie wysarczająco obiektywne, ale można zauważyć pewne tendencje np. doskonała ochrona HTTP lub jej brak. Postaram się coś przygotować. Smile
Nic nie jest obiektywne, nawet oczywista rzeczywistość... Grin
Wykonałeś pewną ważną pracę. Uzyskałeś jakąś wiedzę. Liczę na jej podsumowanie. Idea