SafeGroup

Pełna wersja: Privatefirewall 7 - Test ochrony w czasie rzeczywistym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po przeczytaniu tematu założonego przez użytkownika VenomX, zacząłem się zastanawiać, czy aby na pewno mój system jest dobrze zabezpieczony? Czy nie przydarzy mi się podobna sytuacja? Używam Kingsoft Antivirus 5.5 oraz MBAM PRO. Czy zapora pomoże, czy zaszkodzi? Postanowiłem nakręcić test programu Privatefirewall 7, by odpowiedzieć, czy zapora ta jest skuteczna przeciwko zagrożeniom uruchamianym z dysku. Zapraszam do oglądnięcia materiału.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Barti18

Bardzo rzetelny test zasłużone +1 udowodniłeś tym że dobrze skonfigurowana zapora systemowa potrafi znakomicie bronićBeer
Też bym z przyjemnością dał +1, ale jeszcze nie mam upoważnienia Beer Dzięki wielkie!
Privatefirewall is great!

marsellus

W takim teście to sam moduł zapory ma mało do powiedzenia, wiadomo że będzie pytał tylko wtedy gdy cośchce się połączyć z siecią.

Barti18 napisał(a):Bardzo rzetelny test zasłużone +1 udowodniłeś tym że dobrze skonfigurowana zapora systemowa potrafi znakomicie bronić

Gdyby systemowa zapka miała jakiegoś HIPSa to można by ją porównać z PF, a tak to nie wiem o co kaman Grin
Sorry, za ten błąd interpunkcyjny na końcu. Nie zauważyłem go, bo zmieniałem szyk zdania i tak zostało.
Wielki plus dla zapory Privacyware mimo wpadki pod koniec testu...w końcu DSA i tym samym monitoring procesów był wyłączony. Ode mnie plus, bo lubię tę zaporę i od kilku dni mam ją u siebie ponownie...test potwierdza, że to dobra decyzja Smile