SafeGroup

Pełna wersja: Test technologii Sonar - Norton AV 2013!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wykonałem test samej technologii Sonar, którą można spotkać w programach zabezpieczających firmy Symantec. Zachęcam do obejrzenia i zrecenzowania testu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Facepalm
Aż mi się wierzyć nie chce
No to sonar to jest tylko chwyt marketingowy?
Najważniejszy jest w tym pakiecie inny moduł.

Barti18

Miał być taki skuteczny bo to w końcu coś na zasadzie bloker behawioralny ehh cieniutkoFacepalm+1

Konto usunięte

Dziwnie mi to wygląda. Czyżby on koniecznie używał chmury, skoro bez niej wyleciał za burtę?
Jeżeli tak, to ten moduł wydaje mi się mało przydatny. Z jednej strony jest właśnie do nowych zagrożeń, ale z drugiej, powinien też skutecznie analizować i wykrywać chociaż część śmieci w rybie offline.

McAlex

Bardzo niepokojące wyniki. Tym bardziej, że nawet po tygodniu od wysłania plików do analizy ciągle nie wykrywa skanerem zagrożeń. Paczka wirusów Elwisa sobie leży u mnie na dysku od kilku dni, a Norton codziennie usuwa po 2 lub 3 wirusy z kilkuset, które zostały.

marsellus

Tam w wynikach Hitmana było pełno jakiś plików z kosza + pliki przywracania systemu.

Barti18

McAlex napisał(a):Bardzo niepokojące wyniki. Tym bardziej, że nawet po tygodniu od wysłania plików do analizy ciągle nie wykrywa skanerem zagrożeń. Paczka wirusów Elwisa sobie leży u mnie na dysku od kilku dni, a Norton codziennie usuwa po 2 lub 3 wirusy z kilkuset, które zostały.


Morał z tego taki że za długo trwa analiza plików wysłanych do ich laboratorium,a dlaczego tak jest trudno powiedziećNone
He nie stać ich na machinerie i ręcznie analizująGrin

Barti18

tachion napisał(a):He nie stać ich na machinerie i ręcznie analizująGrin


Dobre Lol
tachion napisał(a):He nie stać ich na machinerie i ręcznie analizująGrin


A tak serio, to jesli mialbym wskazac najbogatsza korporacje bezpieczenstwa IT bylby to Symantec.Smile

Barti18

morphiusz napisał(a):
tachion napisał(a):He nie stać ich na machinerie i ręcznie analizująGrin


A tak serio, to jesli mialbym wskazac najbogatsza korporacje bezpieczenstwa IT bylby to Symantec.Smile


Symantec najbogatsza korporacja to może kiedyś był Smile