SafeGroup

Pełna wersja: ESET NOD32 ANTIVIRUS 5 test na linkach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Barti18

Test wykonałem na wersji ESET NOD32 ANTIVIRUS 5 mam nadzieje że koledzy mi wybaczą to że nie jest to wersja 6,która jest dostępna do pobrania na stronie Słowackiej i Czeskiej ,lecz nie ma wersji Angielskiej czy Polskiej na to musimy poczekać do końca grudnia cierpliwie aż ukaże się aktualizacja.A nie cierpliwi mogą już się cieszyć szóstką.

Zapraszam do oglądania materiału a także do oceniania,a jak program sobie poradził z exploit, Malware ,backdoor,moim zdaniem jest przyzwoicie.

Link do testu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dobry teścikBeer

Barti18

Street napisał(a):Dobry teścikBeer


Można tak powiedzieć po paru piwachBeer Dzieńki
Tylko zwracaj uwagę na takie szczegóły czy przypadkiem nie masz jakiś filtrów antymalware w adblocku itd Tongue
Dla mnie 6rc jest jak stabilna i wykręciłaby pewnie taki sam wynik więc czuje się bezpiecznie Grin

Barti18

Street napisał(a):Tylko zwracaj uwagę na takie szczegóły czy przypadkiem nie masz jakiś filtrów antymalware w adblocku itd Tongue
Dla mnie 6rc jest jak stabilna i wykręciłaby pewnie taki sam wynik więc czuje się bezpiecznie Grin


adblocku filtry malware??hm ,a jeśli chodzi o wersje 6 czekam Beer

ktośtam

Barti18 napisał(a):adblocku filtry malware??hm

Na przykład lista Malware Domains:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Barti18

ktośtam napisał(a):
Barti18 napisał(a):adblocku filtry malware??hm

Na przykład lista Malware Domains:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie rozumiem co masz na myśli z tym linkiem Grin no poprawiłeś linka teraz..

ktośtam

Link poprawiony.

Barti18

ktośtam napisał(a):Link poprawiony.


A dziękuje przyda mi się na pewno Smile