SafeGroup

Pełna wersja: Agnitum Outpost Firewall 8.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

ktośtam

Dzisiaj ujrzała światło dzienne stabilna wersja Agnitum Outpost Firewall 8.0 .

Co nowego w tej wersji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Świetnie Smile Już instaluję.
Ktoś używa? Jak wrażenia Tongue?
Lubi sobie ramu pociągnąć Smile jeszcze nie zauważyłem aby zeszło mi poniżej 75mega.
Jest do tego jakieś spolszczenie? Nie aby program był skomplikowany ale lubię mieć wszystko na kompie w ojczystym języku Smile
Korzystałem ale porzuciłem na rzecz Comodo IS.
Street napisał(a):Jest do tego jakieś spolszczenie? Nie aby program był skomplikowany ale lubię mieć wszystko na kompie w ojczystym języku Smile

Niestety nie ma. Byłotylko do wersji free.


Piszę ze smartfona. Proszę o pobłażliwość w razie błędów;-)

ktośtam

Trzeba czekać na polską wersję od Dagmy, czyli w nieskończoność Wink
Czemu zawsze jest płacz o ram ? Obecnie kupuje się komputery z minimum 4GB DDR3. Jak pracowałem u sporego reselera w Warszawie na WGE w podziemiach to średnio ludzie brali kompy z 4 lub 8GB RAM. Dążenie do jak najmniejszej ilości zajętego ramu jest dziwną chorobą, po co kupować 8GB jak potem 3/4 pamięci leży odłogiem ? Rozumiem płacz kiedy AV/FW jadłby ~ 300MB Ram, ale nie ~ 100.
Zgadzam się demisen, pamięć RAM to teraz najmniejszy problem, najważniejsze by program był lekki dla procesora i połączenia internetowego.
Dostępna jest polska wersja v8 Outpost Firewall i OSS od Dagmy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

Ambient napisał(a):Dostępna jest polska wersja v8 Outpost Firewall i OSS od Dagmy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wierzęWow
Brawo Dagma!
To jeszcze czekamy na aktualizację darmowej wersji do aktualnej Tongue
Link do polskiej wersji jest zły.

Błąd serwera - taka strona nie istnieje

Dusiek

Sorgi napisał(a):Link do polskiej wersji jest zły.

Błąd serwera - taka strona nie istnieje

Działa bo właśnie pobieram Tongue

ktośtam

Sorgi napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


U mnie jest OK. Pobieram bez najmniejszych problemów.
Podam linki bezpośrednie.

OFP x86:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

OFP x64:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

OSS x86:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

OSS x64:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki teraz działa Smile
Ambient napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Bardzo dobre posunięcie firmy, język programu często w znaczący sposób wpływa na ilość użytkowników
Agnitum ma fajną politykę cenową , można nabyć licencję lifetime na OSS za 59$ , na dzień dzisiejszy 192pln .
Sporo kasy!!! ja wyhaczyłem w konkursie licke lifetime tylko, że musiałem czekać prawie 1mc aż ja producent prześle.
HrabiaDracula napisał(a):Sporo kasy!!! ja wyhaczyłem w konkursie licke lifetime tylko, że musiałem czekać prawie 1mc aż ja producent prześle.

Licząc, że licka na OSS jest na 3 stanowiska ważna na wszystkie przyszłe aktualizacje/uaktualnienia i support z biegiem czasu są to tak naprawdę niewielkie pieniądze...
Stron: 1 2