SafeGroup

Pełna wersja: Testy ochrony bankowości elektronicznej - matousec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj natknąłem się na taki test:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Matousec testował kilka znanych pakietów zabezpieczających posiadających funkcje ochrony bankowości.

Nie widziałem zebyś gdzieś to byłoQuestion

Konto usunięte

Ale czystka... szkoda, że F-Secure wypadł na totalne zero. Miłe zaskoczenie po stronie KISa, nieco mniej miłe w Nortonie (chociaż i tak spodziewałem się u niego gorszego wyniku).
No i avast... często nadal kojarzony jako soft słaby, nawet w wersjach płatnych, a tu wypada b. dobrze.

McAlex

Jak się tu z tym testem nie zgodzić?

F, Panda, McAfee i Trend jak zawsze w wielkiej formieGrin
Takie testy pokazują jak na dłoni wartość programu antywirusowego
Nie jakieś tam skany paczek
Kapersky pokazał klasę, avast wystarczający do domowego użytku
lukasamd napisał(a):Ale czystka... szkoda, że F-Secure wypadł na totalne zero.

Mnie to w ogóle nie dziwi. Tak to jest, jak się wydaje nową wersję z nową funkcją, która chroni bankowość tylko na papierze. Jak dla mnie, to jest zwykłe oszustwo i branie kasy za funkcje, które w ogóle nie działają.
Zgadzam się z KaMiL''em, ta funkcja to atrapa, więc trudno się dziwić... Sad
Nie wiemy więc za co dokładnie płacimy, kupując licencję. To już nie jest kot w worku, ale jakiś worekz kotami... Coś tam działa lub coś tam nie działa. Oczywiście godzimy się na to klikając - akceptuję warunki umowy.

Ochrona bankowości brzmi dumnie i ja bym jej zaufał. A tutaj taki klops...
polak900 napisał(a):Takie testy pokazują jak na dłoni wartość programu antywirusowego
Nie jakieś tam skany paczek
Kapersky pokazał klasę, avast wystarczający do domowego użytku


Test ochrony bankowości elektronicznej to można powiedzieć jedna z funkcji ochrony www.

Skany paczek to raczej skany on-demand.
Chodziło mi o to że szybciej użytkownik trafi na tego typu strony i co za tym idzie na zagrożenia do nich podpięte
Właśnie w takich sytuacjach powinien ich chronić av.
Zwykły użytkownik nie ma pojęcia lub nie przywiązuje wagi do tego w jaki sposób wykrywa zabezpieczenie dany av, dla nie go ważna jest ochrona w codziennych sytuacjach, takich jak bankowość elektroniczne np