SafeGroup

Pełna wersja: Dopełnienie do zestawu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows 7 32x

Zastosowanie:
Bankowość, Internet (gry, muzyka, filmy), pendrivy.

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem DefenseWall Personal Firewall. Używam Malwarebytes Anti-Malware PRO i zastanawiam się, czy nie zainstalować jeszcze WinPatrol PLUS? Będzie to Waszym zdaniem mocny zestaw?
Przy DW każde dodatkowe narzędzie jest w zasadzie zbędne.

ktośtam

facecik napisał(a):Przy DW każde dodatkowe narzędzie jest w zasadzie zbędne.

Samo DWPF starczy w 100% jako ochrona realtime. Do tego jakiś skaner na żądanie i styka.
Tak, tylko czy licencja na WinPatrol PLUS ma się zmarnować? Ja bym zainstalował, skoro ją mam. Chyba nie zaszkodzi?
Galactico napisał(a):Tak, tylko czy licencja na WinPatrol PLUS ma się zmarnować? Ja bym zainstalował, skoro ją mam. Chyba nie zaszkodzi?

Jak chcesz to zainstaluj. Program i tak jest lekki jak piórko.
Ale w tedy zrezygnuję z antywirusa.

ktośtam

Przy samym DW i tak możesz spokojnie pozbyć się dodatkowej ochrony w postaci Av, hipsów itd.
ktośtam napisał(a):Przy samym DW o tak możesz spokojnie pozbyć się dodatkowej ochrony w postaci Av, hipsów itd.


Tak, tylko DW to licencja na rok. Później może być krucho.
Galactico napisał(a):
ktośtam napisał(a):Przy samym DW o tak możesz spokojnie pozbyć się dodatkowej ochrony w postaci Av, hipsów itd.


Tak, tylko DW to licencja na rok. Później może być krucho.

Matko... Jak skończy się licencja na DW, to będziesz się martwił...
Zostaw to, co masz i nie cuduj.

ktośtam

Nie puacz Galaktyczny Wojowniku, bo przedłuźenie licki to koszt około €10 a jak napiszesz do developera to może być taniej. Poza tym nawet po roku DW będzie dalej działač tylko nie będziesz mógł aktualizować programu do najnowszych wersji.
ktośtam napisał(a):Nie puacz Galaktyczny Wojowniku, bo przedłuźenie licki to koszt około €10 a jak napiszesz do developera to może być taniej. Poza tym nawet po roku DW będzie dalej działač tylko nie będziesz mógł aktualizować programu do najnowszych wersji.


Tego nie wiedziałem. Tylko 10€, a może i mniej. Dzięki.
A co myślcie, abym do zestawu dorzucił jeszcze Shadow Defender?
Myślimy , że co za dużo to nie zdrowo, bo to co masz w sygnaturze to już aż zanadto.