SafeGroup

Pełna wersja: Av-test.org : Bitdefender najlepszy, Eset najsłabszy !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

McAlex

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Av-test podsumował 22 miesiące swoich sprawdzianów. W raporcie znajduje się dokładna statystyka na temat kontrolowanych aplikacji.

Najsilniejsze pod względem ochrony okazały się Bitdefender, F secure i Gdata, jeśli idzie o leczenie systemu prym wiedzie Bitdefender , a użytecznynajbardziej jest Microsoft Security Essentials.

Suma sumarum najlepszym pakietem zabezpieczającym został Bitdefender Internet Security, pokonując m.in drugiego Kasperskyego i trzeciego F secure. Stawkę zamykają McAfee, PcTools, Norman oraz zdecydowanie najsłabszy - Eset.
Nie abym był jakimś fanboyem ESETa ale wierzyć mi się nie chce, że wypada tak słabo..

Dusiek

Street napisał(a):Nie abym był jakimś fanboyem ESETa ale wierzyć mi się nie chce, że wypada tak słabo..

Prawda bywa bolesnaSad

Barti18

Nie ma czym się przejmować słabo Smile...
Nie użalajcie się nad słabymi, a gratulujcie najlepszym! Smile
ESET wypada różnie w testach, trzeba to przyznać.

javnuta

nie wierzę że avg jest lepsze od Aviry i przypominam że w teście matousec (bankowość) F-secure nie wykrył żadnego zagrożenia.
Szkoda eseta, kiedyś to jego zainstalowałbym zamiast Avasta, teraz bym tego nie zrobił

Barti18

Twoja stara napisał(a):Szkoda eseta, kiedyś to jego zainstalowałbym zamiast Avasta, teraz bym tego nie zrobił


Eset nie jest kiepski dobrą ma detekcje na paczkach Wink.

McAlex

Paradoksalnie to Eset wedle niedawno publikowanych danych posiada jak dobrze pamiętam około 11 procent rynku zabezpieczeń,a Bitdefendera czy F Secure nie ma nawet na liście tych najpopularniejszych. To samo tyczy się McAfee czy Symantec PcTools. Co test to obyczaj i wbrew pozorom nie mają one znaczącej mocy opiniotwórczej.
Te wyniki są bardzo ciekawe, nigdy ie opierałem się w wyborze av na opinii tych testerów