SafeGroup

Pełna wersja: Pakiet IS na Windows 8 x64 Pro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows 8 Pro 64 bit

Zastosowanie:
zakupy na allegro, bankowość = rachunki, przeglądanie stron czy for, gry online (League of Legends, FIFA 13, BF3 )

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
i5-2500k, ASUS P8P67, 8 GB RAM, GTX660Ti, SSD Corsair 128GB + WD Blue 500GB 7200Rpm,


Przeglądałem sporo wątków, ale nie znalazłem odpowiedzi Smile
Obecnie używam Norton IS 2013 na licencji trialowej - 90dni, która kończy się za 20dni. NIS jest fajny, lekki, nie miałem z nim żadnych problemów przez 70dni na W7 x64.
Ostatnio kupiłem Windows 8 x64, wydatek trochę obciążył mój budżet...Zastanawiam się, czy obecnie jest jakiś darmowy pakiet IS, który dorówna NIS 2013? Przyglądałem się trochę Comodo IS.. ale podobno są problemy na Windows 8.
Na zakup NISa mógłbym pozwolić sobie dopiero w lutym - wypłata Smile

Proszę o pomoc Smile
Ja zamiast NiS''a wybrał bym Kaspersky Internet Security (KIS). Lepsza skuteczność.Smile

ktośtam

Lukasz_root napisał(a):Ja zamiast NiS''a wybrał bym Kaspersky Internet Security (KIS). Lepsza skuteczność.Smile

Ale również niemiłosierne obciążenie zasobów, chociaż przy tej konfiguracji powinien być nieodczuwalny.

McAlex

Mogę Ci oddać McAfee , znajoma kupiła komputer z tym systemem, ma go tam zainstalowanego i działa stabilnie.
ktośtam napisał(a):
Lukasz_root napisał(a):Ja zamiast NiS''a wybrał bym Kaspersky Internet Security (KIS). Lepsza skuteczność.Smile

Ale również niemiłosierne obciążenie zasobów, chociaż przy tej konfiguracji powinien być nieodczuwalny.

Wersja 2013 to zauważalny skok w wydajności.
dzięki za propozycję, ale KIS odpada na starcie. Byłem użytkownikiem tego programu od wersji 7.0 do 2011...same złe wspomnienia. Jeżeli miałbym kupować program to na 100% wybrałbym NISa 2013.
Potrzebuję wgrać coś na okres 7stycznia - 11 luty Smile najlepiej coś darmowego, albo triala.
TeGEZ napisał(a):KIS odpada, byłem użytkownikiem tego programu od wersji 7.0 do 2011.. Jeżeli miałbym kupować program to na 100% wybrałbym NISa 2013.
Potrzebuję wgrać coś na okres 7stycznia - 11 luty Smile najlepiej coś darmowego, albo triala.


Na tak "długi" okres to bierz jakiegoś triala SmileMoże Emsisoft Anti-Malware?

javnuta

Bitdefender IS dodaj Zemanę AL+ Hitman Pro+Emsisoft AM+MBAM. Beer

Dusiek

javnuta napisał(a):Bitdefender IS dodaj Zemanę AL+ Hitman Pro+Emsisoft AM+MBAM. Beer

Plus wszystkie pakiety z działu IS,Zapory ,sandboxie i wszelkiej maści Hipsy itp.Okop to wszystko głęboką fosą wpuść krokodyle ,postaw uzbrojonych strażników .
Tak na poważnie spróbuj może Emsisoft +Privatefirewall na Twoim sprzęcie powinno być lekko i przyjemnie.