SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky Internet Security liderem roku 2012 !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

McAlex

Już czas, wybierzmy najlepszy pakiet 2012 roku wedle użytkowników SafeGroup!Beer

Czas głosowania do 3 stycznia.

Ankietę tworzę w odbiciu o subiektywne odczucie popularności programów na polskich forach internetowych.
Niestety mogę użyć zaledwie dziesięciu pozycji, więc jeśli uważasz, że "pioniera" nie ma na liście, zaznacz ostatnią opcję i odpowiedz w komentarzu Lol

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Miło mi poinformować, że liderem roku 2012 w kwestii pakietów zabezpieczających zgodnie z wolą głosujących użytkowników forum.safegroup.pl został KASPERSKY Internet Security.Ciekawe czy wynik ten powtórzy się za kolejne 12 miesięcy.
Bitdefender rzecz jasna Smile Wyniki w testach i fakt iż dużo programów antywirusowych zapożyczyło ich silnik choćby taki Emsi..
Hmm.. brakuje F-Secure i FileMedic w ankiecie Grin

[malware] ps. myślę iż FM klasuje się gdzieś na 2giej pozycji Craze[/malware]

McAlex

Street napisał(a):brakuje F-Secure w ankiecie


Tylko 10 pozycji :-(

Ja rzecz jasna oddaję głos na McAfee Craze

ktośtam

Blue Ridge Networks AppGuard .

McAlex

ktośtam napisał(a):Blue Ridge Networks AppGuard.


Pakiet IS Wink

ktośtam

McAlex napisał(a):
ktośtam napisał(a):Blue Ridge Networks AppGuard.


Pakiet IS Wink

No to żaden Lol
Hm... ciężko wybrać jeden, mam trzech faworytów.... Jeden zgarnia ostatnio większość nagród, drugi trzyma poziom od lat, a ostatnio ku zadowoleniu zasobów sprzętowych większości komputerów trochę wyszczuplał Wink , a trzeci choć trochę niedoceniony - w większości testów, w których bierze udział prawie zawsze plasuje się w ścisłej czołówce.....
Wybór jest czysto subiektywny i podyktowany kryterium najbardziej sprawnego i efektywnego funkcjonowania na moich kompach....
A zatem... Emsi Smile

Dusiek

Ja po przerobieniu prawie każdego oddaje swój głos na EmsisoftSmile
Emsisoft jak wyżej
KasprzakBeer
Zniewalająca wykrywalność.Smile
miałem pewne wahania ale po analizie za/przeciw pozostał Kacper
Tak jak wyżejKaspersky ^^
Chyba nie było rewolucji. Kaspersky Lab jak zwykle starało się kreować na lidera rynku. Dlaczego traktujemy ową firmę jak jakiś wyznacznik? To nie jest Lew Tołstoj lub Fiodor Dostojewski... Smile
Emsisoft nie dopracował jeszcze swojego pakietu - Online Armor blokował u mnie aktualizacje AntiMalware.
Comodo nieco zawiodło wersją 6.
Avast - zastój w rozwoju.
AVG i Symantec -trochę lepsze.
Avira chyba przespała cały rok?
ESET-a nie używałem.

Głos więc oddałem na pakiet BitDefender. Nie było o nim głośno, ale skromnie i po cichu poszedł do przodu...
Adi, nie uważam, że avast! cofnął się w rozwoju, bo jednak AutoSandbox to klucz sukcesu.

Do rzeczy...
Nie da się wybrać najlepszego pakietu ogółem, a w szczególności w 2012. Według mnie jeszcze żaden rok dla producentów rozwiązań zabezpieczających nie był aż tak nieudany. Wybrałem Kasperskiego, ze względu na fakt, że jest jedynym, który reprezentuje sobą wysoki poziom ochrony i wysoką stabilność, reszta miała w ubiegłym roku same potknięcia.

McAlex

Ostatnia doba głosowania. Jak na razie prowadzi Kaspersky, ale ciągle jeszcze pozostałe pakiety mogą go dogonić. Przypominam, że można głosować na programy niewymienione wybierając ostatnią możliwą opcję i umieszczając dodatkowo komentarz. Kto wie może to G Data, Trustport, Norman lub FileMedic były liderami?
Kaspersky poza faktem, że posiada bardzo dopracowane sygnatury, to również pod względem ochrony behawioralnej jak i firewall jest naprawdę mocnym pakietem. Wygra z całą pewnością.Smile

Przeczytaj punkt 19 Regulaminu / Waves97

Eugeniusz

Nie hejtujcie już<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

McAlex

Dziękuję za udział w głosowaniu.