SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky blokuje stronę gry FEARTIME
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Cześć,
Kaspersky blokuje stronę gry FEARTIME: [attachment=182]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- sprawdźcie, czy wasze antyviry też blokują Wink

Pozdrawiam
mój Procesor nie może wyrobić, wszystko się zacina Smile
Hahaha....A to dobre, już Kasparsky nie wykrywa wirusa Smile
No może u ciebie lepiej działać jak masz nowszy komputer. Ten komputer, z którego aktualnie piszę jest stary i to dlatego mi się ta strona tnie Grin
Avira Premium siedzi ciiiichooooo Smile
podobnie
Za kilka godzin uruchomię lapka i też będzie ekstra Smile
Ale to zależy jaki procek i ile ramu Grin U mnie wykorzystanie procesora podczas gry to: 2% :d

Ale nagle przestał wykrywać, jak go wyłączyłem i wszedłem na stronę, a jak go włączyłem i chciałem wejść to już normalnie się ładowała Grin
MateusXz napisał(a):Ale nagle przestał wykrywać, jak go wyłączyłem i wszedłem na stronę, a jak go włączyłem i chciałem wejść to już normalnie się ładowała Grin


To teraz wykonaj pełen skan systemu Grin
Na tej stronie ESET Smart Security 3.0 widzi trojana. Obrazek w załączniku.
A kaspersky widział Trojan Downlader, czy coś takiego
I teraz pozostaje pytanie: Antywirusy które wykrywają mają rację czy wykazują FP?
Wyciągnij plik z kwarantanny NODA i wyślij na VT, to zobaczymy czy tylko te dwa antyvirusy wykrywają zagrożenie.
Skanowałem na VT plik który chce się pobrać po wejściu na stronę - VT nic nie wykrył ( żaden skaner ) -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

skanowałem vt nic nie znalazło
skanowałem tym macie wynik:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


też nic
Czyli mamy FP, albo strona czasami szwankuje ;D
Tylko czemu szwankuje na NOD-zie i Kasperskim a na reszcie nie? Smile Moim zdaniem NOD i Kasperski zaliczyły FP.
Jednak Norton jeszcze tej strony nie skanował Smile Za pierwszym razem wczytało stronę: "republika.pl", na której o dziwo też jest sporo wd. Nortona szkodliwych obiektów.
Pablosss napisał(a):Tylko czemu szwankuje na NOD-zie i Kasperskim a na reszcie nie? Smile Moim zdaniem NOD i Kasperski zaliczyły FP.


wszystkie testy pokazują że tak FP, ale może być to też podobna sytuacja jak z avastem, dlatego jestem ostrożny w ocenach, firmy eset i kaspersky to potentaty w dziedzinie zabezpieczeń
sytuacje podgrzewa fakt że to jest gra online i może ktoś tam specjalnie exploita wrzucił do kodu strony żeby szpiegować graczy, nie wiem tego na 100 procent, ale takie są moje wnioski na ten temat
Pliki które wskazał Norton Avira blokuje ( 4 bo 1 nie mogę otworzyć ).
Stron: 1 2 3