SafeGroup

Pełna wersja: Zestaw na Androida - Wydzielone
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Zakupiłem smartfona na androidzie 4.1.1 i szukam płatnego programu który będzie skuteczny i w miarę lekki może to być pakiet is ( jeśli takie występują ) ewentualnie av + zapora . Dla ułatwienia dodam że telefon to Samsung Galaxy Note 2

Dzięki i pozdrawiam

Wydzielam / Waves97
Myślę, że avast! Mobile Security jest najlepszym wyborem i na dodatek darmowym. Smile
Avast dobry tylko szkoda że aby aktywować zaporę trzeba rootwać telefon co się równa z utratą gwarancji .
Sorgi napisał(a):Avast dobry tylko szkoda że aby aktywować zaporę trzeba rootwać telefon co się równa z utratą gwarancji .


więc avast odpada Smile
Sorgi napisał(a):Avast dobry tylko szkoda że aby aktywować zaporę trzeba rootwać telefon co się równa z utratą gwarancji .

Niekoniecznie na niektóre modele telefonów są takie "rooty“ ze wystarczy później wgrać oryginały soft i jest. Sam jestem świeżo po elicie i żałuje ze tak długo wzlekalem. Z mojej strony polecam root + firewall, od czasu do czasu skan na żądanie oraz instalacja programów z oficjalnych źródeł.
Quonirath napisał(a):
Sorgi napisał(a):Avast dobry tylko szkoda że aby aktywować zaporę trzeba rootwać telefon co się równa z utratą gwarancji .


więc avast odpada Smile

Niekoniecznie. Mozna uzywac bez zapory. Ms wiele innych przydatnych funkcji.
A nie ma nic innego co nie będzie wymagało rotowania telefonu a będzie tak samo skuteczne Question

ktośtam

Z tego co się orientuję, to żaden FW nie zadziała bez roota.
Dokładnie tak jak kolega wyżej wspomniał FW wymaga ROOT ale on jest tylko potrzebny do blokowania dostępu do neta wybranym apką i jest to tylko nakładka na firewall w telefonie bo każdy telefon z androidem posiada zaporę Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
slawsi5 napisał(a):Dokładnie tak jak kolega wyżej wspomniał FW wymaga ROOT ale on jest tylko potrzebny do blokowania dostępu do neta wybranym apką i jest to tylko nakładka na firewall w telefonie bo każdy telefon z androidem posiada zaporę Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2


czyli jeśli do androida nie trzeba fw to co z av polecacie norton, kaspersky, f-secure czy może coś innego Question

ktośtam

Jeżeli już musisz wydać jakieś pieniądze, to zamiast w AV zainwestuj w jakiś porządny anti-theft.
Na przykład zbierający bardzo dobre opinie Cerberus:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeśli darmowy to tylko Avast, z płatnych Kaspersky Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Z tego co widzę to ten ceberus sprawdza się w przypadku kradzieży a mi na tym aż tak bardzo nie zależy bo i tak mam telefon ubezpieczony na wypadek kradzieży więc luz. Bardziej mi zależy na bezpieczeństwie w sieci Smile
właśnie też myślałem o kasperskym bo mam też na kompie ewentualnie jeszcze słyszałem że f-secure jest też dobry.
Ty widzę używasz kasperkiego i jak on się sprawuje bardzo obciąża czy jest niezauważalny, czy ma jakiś wpływ na wytrzymałość baterii??
Ja mam pełna wersje Dr.Web z tego co zauważyłem to nie wpływa on prawie wcale na zużycie baterii.
eScan Mobile Security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Kaspersky Mobile Security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Sophos Security & Antivirus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Quonirath napisał(a):Z tego co widzę to ten ceberus sprawdza się w przypadku kradzieży a mi na tym aż tak bardzo nie zależy bo i tak mam telefon ubezpieczony na wypadek kradzieży więc luz. Bardziej mi zależy na bezpieczeństwie w sieci Smile
właśnie też myślałem o kasperskym bo mam też na kompie ewentualnie jeszcze słyszałem że f-secure jest też dobry.
Ty widzę używasz kasperkiego i jak on się sprawuje bardzo obciąża czy jest niezauważalny, czy ma jakiś wpływ na wytrzymałość baterii??

Jest niezuważalny, lepszy od Avast Smile

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Kasperkiego mam na kompie od kilkuładnych lat i nigdy mnie nie zawiódł więc może i na fona trzeba mu zaufać choć ponoć są jakieś problemy w chwili uruchomienia ochrony prywatności tak czytałem na forum kasoerskiego.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ciekaw. Może spróbuje bo teraz kosztuje tylko 55 złotych. Ewentualnie zostaje jeszcze f-secure
Szczerze pisząc w obliczu możliwości darmowego Avasta - kupowanie płatnych programów zabezpieczajacych to zwyczajna strata kasy. Tu jest inaczej, niz na rynku dla PC - Avast przegonil resztę i dajebardzo dobry produkt za darmo.
Chyba tylko Cerberus mu nie ustępuje, jesli chodzi o moduł Anti Theft - ale jes płatny.
Nurtuje mnie jeszcze jedno gdzie tak naprawdęczają się te zagrożenia załapania jakiegoś syfu czy tylko podczas instalacji jakiś aplikacji czy też podczas normalnego przeglądania internetumożna coś złapaćQuestion
Jeśli korzystasz ze sklepu Google i przez niego instalujesz aplikacje - raczej nie musisz się niczego obawiać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Surfowanie po internecie na przeglądarkach w Androdziejest w miarę bezpieczne. Gdyby były jakieś poważne zagrożenia, na forum pojawi się odpowiedni temat. Idea

Jedyne zagrożenie to właśnie tzw. rootno ikradzież/zgubienie telefonu.
Stron: 1 2