SafeGroup

Pełna wersja: TrustPort czeka na nowy dom !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

McAlex

Witajcie, mam do oddania dziś aktywowaną na moje dane licencję na TrustPort Total Protection 2013. Do tego jestem w posiadaniu dwóch kluczy na TrustPort USB i Trustport Tools przy czym ich nie aktywowałem i nie wiem czy działają.

Polecam, to jedna z najciekawszych linii programów na polskim rynku.

Barti18

McAlex chętnie przygarnę bo za parę dni skończy mi się promo licencji w Esecie Sad .TrustPort Total Protection 2013 przyda mi się zobaczę co on potrafi na kilku testach.
ja również chętnię przyjmę TrustPort Total Protection 2013 Wink

McAlex

No to będzie losowanie. Umówmy się, że zgłoszenia przyjmuję do jutra do 20.

Barti18

McAlex napisał(a):No to będzie losowanie. Umówmy się, że zgłoszenia przyjmuję do jutra do 20.


Nie musisz losowanie robić ja rezygnuje z Darowizny poradzę sobie Wink

McAlex

A może ktoś chce Trustporta USB? Fajnie jest mieć antivirusa z pendriveGrin
Możnago ze sobą nosićCool
McAlex napisał(a):A może ktoś chce Trustporta USB? Fajnie jest mieć antivirusa z pendriveGrin
Możnago ze sobą nosićCool


Mnie by się przydał.
Ja chętnie wziąłbym ten pakiet tylko proszę McAlexpowiedz mi jak on obciąża systemSmile

Barti18

TrustPort USBmam też klucz,więc mogę również odstąpić Smile

McAlex

Twoja stara napisał(a):Ja chętnie wziąłbym ten pakiet tylko proszę McAlexpowiedz mi jak on obciąża systemSmile


Pakietu już nie mam, pozostał antivirus USB i narzędzia TrustPorta niezbędne dla każdego komputera !Lol

Pakiecik , no cóż, ani mrozi ani grzeje jeśli chodzi o zużycie zasobów. Jak na 3 skanery jest lekki, ale też multifunkcjonalny.
Twoja stara napisał(a):Ja chętnie wziąłbym ten pakiet tylko proszę McAlexpowiedz mi jak on obciąża systemSmile

Dałem Ci kiedyś lickę na ten softSmile
Kompletnie zapomniałemCool

McAlex

Ja bym najpierw proponował wypróbowywać triale przed wklepywaniem licek. TrustPort USB może przydać się jako skaner na żądanie . Kto chce, kto chce .. Wink
Ja bym chętnie wziął TrustPort USB, przyda się.Smile

McAlex

Zostały jeszcze narzędziaSmile
Ja Alexie poproszę Smile

McAlex

Łejws w takim razie wyślę Ci licencję. Temat zamykam.