SafeGroup

Pełna wersja: PCSL Total Protection Testing Report (2009 NO.2)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Aktualne wyniki testu Total Protection Testing Report:
Screen - wyniki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Źródło:http://www.pcsecuritylabs.net/news.php?readmore=21
Pdf z wynikami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


---
Poprzedni test:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oglądałem dzisiaj ten test i byłem pod wrażeniem, avira pnie się do góry a to dopiero wersja 8
szkoda tylko że zabrakło kilku programów w tym teście
nie miały by szans takie jest moje zdanie ale powinni je ująć
GDATA pewnie by był wysoko, a ten Jiangmin slyszal ktos cos o nim?
Trochę dziwny jest ten test. Panda tak wysoko Grin
A-Squared Anti-Malware na wysokim miejscu i to mnie cieszy Smile
Dziwny dlatego że Panda wysoko, a nie dziwny bo A-Squared uzyskał dobry wynik? Grin
To że A-Squared uzyskał dobry wynik mnie nie dziwi gdyż sam go używam i chwalę sobie Tongue
i teraz wypadałoby wszystkich tych, którzy piszą że Avira schodzi na psy... ekhm.. upomnieć.
ludzie piszą co im pasuje w danej chwili Plati
polak900 napisał(a):ludzie piszą co im pasuje w danej chwili Plati


to prawda Sad

Jurek

polak900 napisał(a):oglądałem dzisiaj ten test i byłem pod wrażeniem, avira pnie się do góry a to dopiero wersja 8


We wcześniejszym tym samym teście również była pierwsza więc jak się pnie do góry? Może wypadnie poza skalę Grin
Proponuję się nie podpalać wątpliwymi teścikami z udziałem kilku AV, tylko poczekać na wyniki VB100 i AV-Comparatives. Interesuje mnie kiedy wreszcie Avira przejdzie VB100 bezbłędnie Tongue
Jurek napisał(a):Interesuje mnie kiedy wreszcie Avira przejdzie VB100 bezbłędnie Tongue


Na Linuxie przeszła w lutym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


( potrzebna rejestracja ).

Jurek

Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Interesuje mnie kiedy wreszcie Avira przejdzie VB100 bezbłędnie Tongue


Na Linuxie przeszła w lutym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


( potrzebna rejestracja ).


No to rzeczywiście robi postępy. Żeby jeszcze dołożyli jakiś moduł proaktywny, obniżyli obciążenie kompa podczas pracy i aktualizacji, pozwolili ukryć okno update, to byłby antywirus najbardziej godny polecenia Smile
Co do obciążalności to ja go nie zauważama okno update można usunąć w ciągu 1 minuty ( już kiedyś o tym pisałem ) Smile
Jurek napisał(a):
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Interesuje mnie kiedy wreszcie Avira przejdzie VB100 bezbłędnie Tongue


Na Linuxie przeszła w lutym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


( potrzebna rejestracja ).


No to rzeczywiście robi postępy. Żeby jeszcze dołożyli jakiś moduł proaktywny, obniżyli obciążenie kompa podczas pracy i aktualizacji, pozwolili ukryć okno update, to byłby antywirus najbardziej godny polecenia Smile


Przeciez Avira pozwala ukryc okno update, zasobow tez nie pochlania az tak wiele.
avira jest leciutka tak się zastanawiamco oni piszą creer
Chyba tylko Jurkowi zamula, obstawiam ze jakby ukrył sobie okno update to by nie zauważał obciążania podczas aktualizacji ( psychika robi swoje ) Smile

Jurek

Nie róbcie jaj Smile Obciążenie kompa przez Avirę w stosunku do Nortona 2009, Noda a nawet Kasperczaka 8 (z wyjątkiem skanu) jest wyraźnie większe. Nie jest na pewno bardzo duże ale jak dla mnie jednak zbyt duże.
Szkoda, że nie ma prostej opcji chowania okna aktualizacji. Powinniście przykleić instrukcję na forum!
Ukrycie okna nie obniży jednak wykorzystanie zasobów podczas update a jest ono zdecydowanie większe od od Noda i Nortona. Jeżeli piszecie, że Avira jest leciutka, to albo nie używaliście lekkich AV albo rżniecie głupa pod wpływem Aviromanii Smile
Przyzwyczailiśmy się już do tego że chwalisz program który aktualnie masz zainstalowany na dysku i przestajesz go chwalić z chwilą deinstalacji SmileTo że jakiś program działa u Ciebie źle to nie znaczy że jest tak u każdego.
Stron: 1 2