SafeGroup

Pełna wersja: Avira uzyskała certyfikat VB100
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam.

Uprzejmie donoszę iż Avira przeszła pomyślnie najnowszy test VB i uzyskała certyfikat VB100 Smile Test był przeprowadzany pod Linuxem.

Wyniki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Trzeba się zarejestrować.
Dobrze, że wygrała Grin
Inne programy ominęły o wiele więcej więc nie jest tak źle Grin
Pablosss wrzuć wyniki z łaski swojej bo nie chce mi się tam rejestrować Tongue
a kogo interesuje ile ominęła w teście, ważne jak sprawuje w praktyce, poza tym jaki to jest test kiedy symantec zdobywa nagrody jedna po drugiej, a w rzeczywistości firma która produkuje program który w praktyce zupełnie się nie sprawdza
( przynajmniej u mnie u mnie ) ale testować to sobie można
innymi słowy test bez komentarzaSmile
zord napisał(a):Pablosss wrzuć wyniki z łaski swojej bo nie chce mi się tam rejestrować Tongue


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
dzięki Pablosss
Nie ma za co.

adam_993

VB100 to najtrudniejszy test AV.
Nawet na Linuksie Avira jest najlepsza Smile
nie tylko Avira przechodzi te testy!!
Owszem lecz Avira przechodzi go uzyskując 2 co do skuteczności wynik wykrytych zagrożeń.
Ja jedynie wierze w te testy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W nich Avira okazuje się być najlepsza pod względem skuteczności.
Mi darmowa Avira jakoś nie pasuje!!Jest zbyt uboga jak na antyvira !A wersja płatna to ostatnio jakoś nie ma promocji na nią?!

Jurek

Pablosss napisał(a):W nich Avira okazuje się być najlepsza pod względem skuteczności.


Ale już z fałszywkami jest trochę gorzej, dlatego o certyfikat jest trudniej. Gdyby jeszcze Avira była taka skuteczna w codziennym użytkowaniu jak w testach, które niestety nie są doskonałe, podobnie jak antywirusy Smile
hahahahaha
fałszywki to jest dowód na wysoką skuteczność aviry, jest po prostu czuła ale jak dla mnie to dobrze
Jest czuła, ale niezbyt czuła jak Sophos Grin
i to dobrze, że Avira ma tak mało fałszywek Smile
Jurek napisał(a):Ale już z fałszywkami jest trochę gorzej, dlatego o certyfikat jest trudniej.


Chyba nie jest tak źle skoro zdobyła VB100.

Jurek

Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Ale już z fałszywkami jest trochę gorzej, dlatego o certyfikat jest trudniej.


Chyba nie jest tak źle skoro zdobyła VB100.


Oczywiście że nie jest źle i nie o tym piszę. Po prostu nie lubię fanatyzmu.
Stron: 1 2 3 4