SafeGroup

Pełna wersja: Comodo firewall 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, może ktoś wie kiedy będzie dostępny Comodo firewall 6 w polskiej wersji językowej??
Polska wersja pojawi się wraz z oczekiwanym update-em do wersji 6.1 , przypuszczalnie jeszcze w tym miesiącu ,albo na początku przyszłego.
Ale spolszczenie jest praktycznie już gotowe, możesz je pobrać tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Wypakuj zawartość do folderu translations, znajdującego się w głównym folderze Comodo.
Pozostaje tylko wybrać język polski w opcjach programu, i zrestartować GUI.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Facecikmożesz wyłączał av/firewalla i blokadę zachowań w trayu albo w głównym oknie? U mnie niestety wygląda to tak ze ze komunikat z zapytaniem o wyłączenie pojawia się dosłownie na parę milisekund i znika.
Tak , działa prawidłowo.
dirge91 napisał(a): Facecikmożesz wyłączał av/firewalla i blokadę zachowań w trayu albo w głównym oknie? U mnie niestety wygląda to tak ze ze komunikat z zapytaniem o wyłączenie pojawia się dosłownie na parę milisekund i znika.

Miałem ten sam problem, wyłączanie ochrony, to nie jedyny taki migający komunikat. Z niecierpliwością czekam na wersję 6.1, która mam nadzieję będzie.bez takich uciążliwych błędów.
Zastanawiam się nad zainstalowaniem tego firewalla w wersji 6, powiedzcie mi. Czy na mojego win 7 64 bit, będzie on lepszym wyborem niz pc-tools ? Interesuje mnie tylko to porównanie, inne firewalle nie wchodzą w grę Smile

Apocalypse

Zależy od tego jak doświadczonym użytkownikiem jestes.Dla mnie PCtools jest taki podstawowy.Polecam jak najbardziej Comodo.Sam zreszta używam...
Mam zainstalowane Comodo Firewall 6 + Norton Antivirus + Zemana Antilogerr. Pytanie dotyczy, czy ten Zemana to zbyt dużo, by Comodo z HIPSem nie kłócił się z HIPSem Zemany?

Konto usunięte

Nie ma powodu trzymać Zemany jeżeli masz aktywny HIPS w Comodo.
Możecie mi pomóc? W jaki sposób w tym nowym Comodo odblokować porty dla Utorrenta? Za chiny nie mogę dojść. Wcześniej jak miałem Kaspersky Internet Security poszczał Utorrenta przez firewall z automatu, a tutaj nie ma tak dobrze...
Może to Ci pomoże:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki wielkie!
Cholera, gdzie można znaleźć jeszcze wersje 5 najstarszą? Ponoć 6 to ''atrapa'' z tego co czytuje lol
Tutaj masz starsze wersje całego pakietu IS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

shinjiru napisał(a):Cholera, gdzie można znaleźć jeszcze wersje 5 najstarszą? Ponoć 6 to ''atrapa'' z tego co czytuje lol

32bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Hm... tylko czemu sądzisz, że to atrapa?
Serio? Gdzie napisałem, że tak SĄDZĘ? Pojawiają się głosy, że nowy FF nie działa poprawnie, to poczekam na starym na update i opinie

Konto usunięte

Pierwsze słyszę.
Firefox działa poprawnie na nowym FW od Comodo.
Chodziło o FWLolwięc wolę przeczekać parę aktualizacji ta wersja 6 jest jeszcze młoda o i tak.
Ja również wróciłem do wersji 5. Firewall w 6 "gryzł" się ciągle z SandboxIE. Konfiguracja nic nie pomogła wiec (tymczasowo) wróciłem na starszą wersję.
Stron: 1 2