SafeGroup

Pełna wersja: Dobry i Skuteczny zestaw na stacjonarkę ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
System operacyjny:
Windows 8 Pro x64


Zastosowanie:
Gry, przeglądanie www, pobieranie plików, muzyka, filmy, zakupy, bankowość, portale społecznościowe


Specyfikacja komputera (opcjonalne):

Procesor:AMD Phenom II x6 1090T 3.20 GHz
Ram: 12 GB
Grafika:Gforce GTX 470
Itd, Itd


Witam, tym razem proszę o dobranie zestawu pod komputer stacjonarny..Zależy mi na takim zestawie tzn Bezobsługowym SmileZestaw Może być Płatny jak i darmowy...

Dotychczas zastanawiałem się nad Bitdefender Internet Security 2013 bądźEmsisoft Anti-Malware.. Ale czekam być może na wasze propozycję ?

obecnie mam zainstalowanego ESET-a Smart Security 6ale jak już wspominałem wcześniej przy doborze zestawu na laptopa mam problem z nim ponieważ obciąża mi łącze


Ps: Tak się zastanawiam jak to możliwe że Eset ma tak dobrą wykrywalność w tych testach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nawet z tych testów zauważyłem że Bitdefenderma znacznie gorszą wykrywalnośća w testach Av-Comparativesjest od jakiegoś czasu numerem jeden i Liderem...może mi ktoś to wytłumaczyć tak odbiegając od tematuGrin
Polecam zestaw Comodo Firewall 6 + Avira Premium (ew. darmowa wersja). Do tego skanowanie na żądanie Malwarebytes itp.
spróbuj Norton InternetSecurity 2013 Smile 100% automat

Barti18

Jasioo997wyniki testów są takie jak napisałem w dziale malware lab,nie ma tu mowy o jakimś zakłamaniu a także manipulacji..Czasem są gorsze dni że nie idzie jemu w detekcji i bywa gorszy od konkurencji.

Przeglądnij dobrze moje posty z końca 2012 roku do dania dzisiejszego.
Ja polecam lekki i potężny zestawik: Avast! Free + Comodo FireWall (Comodo jest trochę "obsługowy") lub też Pełną Pandę (trzeba za nią płacić)
Panda jest problemowa a Avira chyba nie działa na Windows 8 .

ktośtam

Na takiej konfiguracji, to cokolwiek wrzucisz, to będzie OK.
Z płatnych zastanów się nad NIS albo KIS.
Witam ponownie mam zamiar zakupić pakiet IS ale zastanawiam się czy wybrać Kaspersky IS 2013 czy może BitDefender IS 2013 ? ktoś może podpowie która opcja będzie skuteczniejsza a zarazem oferuje mocniejszą ochronę ?
Jasioo997 napisał(a):Witam ponownie mam zamiar zakupić pakiet IS ale zastanawiam się czy wybrać Kaspersky IS 2013 czy może BitDefender IS 2013 ? ktoś może podpowie która opcja będzie skuteczniejsza a zarazem oferuje mocniejszą ochronę ?


Kup Emisofta.... Lekki, skuteczny, tani...
Emsisoft odpada " Lekki" ? nie powiedział bym u mnie zżerał 280mb ramu na spoczynku... Postanowiłem wybrac coś między KIS a BitDefenderem IS czekam na podpowiedziBeer
Na BitDefender IS 2013 była ostatnio promocja. Można było zgarnąć nawet do 3 lat za free. Może ktoś będzie jeszcze miał klucze.
wiem ale niestety tylko do wersji ENG co mnie nie satysfakcjonujeTongue
W przypadku Bitdefendera lepiej jest korzystać z wersji angielskojęzycznej ze względu na aktualizacje aplikacji.
Jasioo997 napisał(a):wiem ale niestety tylko do wersji ENG co mnie nie satysfakcjonuje

Nie wiem, dlaczego stwarza to dla Ciebie problem. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i nawet osoba, która nie zna języka angielskiego bardzo łatwo ogarnie "co i jak". Smile

ktośtam

Jeżeli chcesz wydać pieniądze na pakiet IS, to bierz KIS. Na Twojej konfiguracji będzie nieodczuwalny.
PascalHP napisał(a):W przypadku Bitdefendera lepiej jest korzystać z wersji angielskojęzycznej ze względu na aktualizacje aplikacji.

Jedynie to chyba różnią się wersją produktu bo sygnatury bazy wirusów są te same ?
Jasioo997 napisał(a):Witam ponownie mam zamiar zakupić pakiet IS ale zastanawiam się czy wybrać Kaspersky IS 2013 czy może BitDefender IS 2013 ? ktoś może podpowie która opcja będzie skuteczniejsza a zarazem oferuje mocniejszą ochronę ?


Nie kupuj BitDefender. Dziś go zainstalowałem i system tak się wolno włączał, że aż mi się odechciało siedzieć na komputerze. A zużycie ramu w stanie spoczynku było w granicach 200-300 mb. Zdecydowanie polecam Kaspersky internet security 2013. Jest o wiele lżejszy a tak samo skuteczny.
Gwoli wyjaśnienia.
Kasperski jest trochę lżejszy ( ? ) i skuteczniejszy od Bitdefendera.
kacper200111 napisał(a):
Jasioo997 napisał(a):Witam ponownie mam zamiar zakupić pakiet IS ale zastanawiam się czy wybrać Kaspersky IS 2013 czy może BitDefender IS 2013 ? ktoś może podpowie która opcja będzie skuteczniejsza a zarazem oferuje mocniejszą ochronę ?


Nie kupuj BitDefender. Dziś go zainstalowałem i system tak się wolno włączał, że aż mi się odechciało siedzieć na komputerze. A zużycie ramu w stanie spoczynku było w granicach 200-300 mb. Zdecydowanie polecam Kaspersky internet security 2013. Jest o wiele lżejszy a tak samo skuteczny.

To mnie rozśmieszyłeś, bo co jak co, ale najnowsze buildy zużywają naprawdę niewielką ilość pamięci.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
Dziś zainstalowałem właśnie Bita i nie czuć obciążenia. Co do skuteczności to może i tak, ale nic go nie uchroni przed wszystkim więc nie rób tu takiej propagandy dla Kasprzaka...

P.S Ram u mnie ciągnie około 23 mb więc nie wiem o co chodzi...
Stron: 1 2