SafeGroup

Pełna wersja: BitDefender TS 2013 na NIS, AVAST IS lub AVG IS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
jak w temacie. Mam licencje na BitDefender TotalSecurity 2013, chętnie zamienię ją na roczną licencję AVASTa IS, NIS lub AVG IS.
Nie spodobał mi się BitDefender, od lat używałem NISa / AVASTA

Kontakt: PW

Pozdrawiam Smile
nikt?
Wiem, że ostatnio był wysyp darmowych licencji na Bita InternetSecurity, ale może ktoś posiada niepotrzebną licencje na Avasta IS z promocji "zaproś znajomego" ? Nawet Avast Pro nie pogardzę Wink
Ja mam na AVG IS licencje roczną ale wiem że bym BitDefendera w pełni raczej nie wykorzystał na swoim laptopie więc podziękuję Wink

Barti18

OPEN napisał(a):Ja mam na AVG IS licencje roczną ale wiem że bym BitDefendera w pełni raczej nie wykorzystał na swoim laptopie więc podziękuję Wink


A to dlaczego Suspicious ?
..bo mam już Eseta i nie chcę zmieniać jak narazie Wink Po za tym nie wiem jak by Bitdefender się sprawował u mnie na zmulonym laptopie ^^

andrzej76

Ja mam licencję naNorton360, pozostało jeszcze około 340 dni , jeśli Jesteś chętny zamiany i posiadasz lickę na Bidefendera TS do polskiej wersji ( na ile jest dni ?), daj znać na PW , a możemy się dogadać.


Dodano: 06 lut 2013, 20:57

Można zamknąć temat.