SafeGroup

Pełna wersja: Pomarańcz czy Multimedia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

McAlex

Witajcie, wiem że na pewno temat mojego nowego dostawcy internetu jest na tyle fascynujący, że z pewnością obudzi zainteresowanie :-) . Mam problem. Otóż dostałem 2 propozycje w identycznej cenie i nie wiem co wybrać. Multimedia : internet 12 MBit, tv ponad 100 kanałów oraz dekoder, umowa rok; Orange : internet 10 MBit, tv około 50 kanałów, telefon VOIP z nieograniczonymi połączeniami na stacjonarne, router oraz dekoder, umowa 2 lata i do tego z mojej strony, gwarancja wierności w abonamencie komórkowym, bo inaczej po roku podniosą mi ceny. Obie oferty identyczne jeśli idzie o koszty. Co lepsze?

Ps. Orange na zasadach neostrady, internet mobilny mi nie grozi:-)
Wywnioskowałem, że Orange będzie lepszyWink

ktośtam

Jeżeli cenowo to samo, to ja bym brał Multimedię ze względu na to, że umowa jest na 1 rok.
2 lata to trochę za długo jak dla mnie.
Od 21 stycznia weszły zmiany w prawie telekomunikacyjnym tak wiec zapytaj swoich operatorów ja to teraz będzie wyglądać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

Oferty, które opisałem są aktualne i uwzględniają nowe prawo. Z resztą osobiście nigdy nie odważyłbym się na dłuższe niż dwuletnie małżeństwo z operatorem. Na szczęście teraz to już niemożliwe :-)