SafeGroup

Pełna wersja: Laptop Samsung Problem Przyciski FUnkcyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Samsung np300e5a- s05pl
Mój problem polega na tym że nie wyświetla mi się podczas nacisniecia caps lock podgłasniania muzyki lub innych przyciskow funkcyjnych informacja na ekranie...po odinstalowaniu easy setting i zaintalowaniu z strony producenta... wszystko działa.... do momenturestartu komputera... czy ma ktoś może jakiś pomysł co to może byc loga robiłem advcleaner i było wszystko ok ;/


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

loganaliza

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

usunieto

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i na sam koniec
Pierwsze co na myśl przychodzi to brak hotkeya w autostarcie.
tez wlasnie wyczytalem cos o hotkey ale nie wiem dokladnie o coz tym chodzi ??
Nie wiem jak u Ciebie w Samsungu ta sprawa wygląda ,ale musiałbyś w czasie instalacji tych sterów zaznaczyć (jeżeli jest taka opcja) żeby uruchamiały się te skróty z systemem.
U mnie w Asusie jest w folderze z programami podfolder ATK Hotkey i w nim plikHControlUser.exe i on startuje automatycznie.(lub jakoś tak)
wlasnie przy instalacji nic nie ma zadnego wyboru naciska sie next i instaluj nic do wyboru ;/


Windows 7(32bit,64bit)
1.0.0.0
MS Hotfix Common
2011.09.22
MULTI LANGUAGE
2.21 MB

Windows 7(32bit,64bit)
201202.0.0.0
MS Hotfix CriticalUpdates
2011.09.22
MULTI LANGUAGE
159 MB



czy to może by coś było z tego ?? na stronie producenta to znalazlem ;d
Ciężko mi się wypowiadać,może odezwie się ktoś kto zna Samsunga? Jednak po zainstalowaniu samo powinno dodać się do autostartu. Może znajdź folder gdzie się stery instalują(w czasie instalacji jest widoczna ścieżka) i tam dwuklik na pliki exe i sprawdź po kliknięciu których zadziałają skróty, a potem dodaj go do startu z systemem.
To ręcznie umieść ten plik w folderze autostart.
wlasnie zrobilem tak weszlem w folder... i naciskalem po kolei i ktorys zadzialal i dziala teraz restart komputera sprawdze ktory jest za to odpowiedzialny tylko pozniej jak dodac plik do autostart?
Tak jak Waves pisze przeciągnij go do folderu autostart.Menu start/wszystkie programy/autostart
Start -> Wszystkie programy i tam będziesz miał folder autostart Smile
Jeśli to nie pomoże to spróbuj zainstalować Easy Display Manager. Sam posiadam laptopa Samsunga i ten program obsługuje u mnie klawisze funkcyjne.
"C:\Program Files (x86)\Samsung\Easy Settings\dmhkcore.exe" PO DODANIU plikU do autostart dziala Tongue

Dzięki wielkie temat do zamknięcia ;]nie wpadłbym na to Smile