SafeGroup

Pełna wersja: Emsisoft Anti-Malware (7.0.0.18) - Testochrony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Test znanego i cenionego programu jakim jest Emsisoft w najnowszej wersji 7.0.0.18
Ustawienia programu - standardowe ( default setting)
Test na 480 plikach.

Podsumowanie skuteczności programu i opisy umieszczone zostały w teście.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Barti18

Dobry dokładny test. Dobre i treściwe opisy.

Dzięki z góry Beer
Super! +1
+1 Beer
Dobra robota. Idea

Jeśli jeszcze coś mógłbym Ci zasugerować, to żeby tekst Twojego podsumowania mógł być widoczny stale na końcu. Można go przeoczyć, bo pojawia się bardzo krótko na ekranie.

Pozdrawiam, Adi.
Świetny test ! Jestem zainteresowany EmsisoftTongue
W teście pisze że program jest lekki z tym bym się nie zgadzał no chyba że tylko u mnie takie obciążenie ma None2a szkoda bo został by u mnie na stałe..

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nie jest lekki, u mnie dochodziło do 500mb ramu podczas skanu...

ktośtam

Niestety nie jest to najlżejszy program. Pomimo tego, że w spoczynku zużycie RAM spada do ~20 MB, to apetyt EAM na CPU jest już bardzo zauważalny. Do tego dochodzi widoczne spowolnienie uruchamiania aplikacji.
Niestety , silnik BDAV jest ciężki, a to ,że w idle czasem pokazuje śladowe zużycie ramu (u mnie spadało poniżej 10MB nawet) nie oznacza ,że program lekki. Wystarczy bacznie obserwować co ten silniki robi podczas skanu systemu czy odpalania cięższych aplikacji, nie wspomnę ,że podczas grania nawet w trybie gry , nadal robi swoje . Bardzo lubię ten soft za jakość detekcji i ochrony , ale, że nie czuję jakiegoś zagrożenia wirusami, to po co używać takiej kobyłki.
I nie są to moje subiektywne odczucia , a niepodważalne fakty.