SafeGroup

Pełna wersja: Bitdefeneder - konfiguracja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Kilka dni temu zainstalowałem Bitdefender Internet Security 2013 z roczną licencją. Jest to wersja angielska, a moja znajomość tego języka jest najogólniej mówiąc słaba. Dlatego mam prośbę do kogoś kto zna ten program, aby pomógł mi dobrze go skonfigurować, aby właściwie spełniał swoje zadania. Z góry dziękuję za sugestie.

Konto usunięte

W zasadzie nie musisz nic zmieniać w domyślnej konfiguracji. Aktywuj autopilota w głównym oknie i po prostu korzystaj z komputera.

Wysłane z telefonu

byku81

Jedyne co bym zmienił to w zakładce firewall włączył IDS który domyślnie jest wyłączony

Barti18

Plus jeszcze w ustawieniach antywirusa zaznaczyć opcje skanowania plików spakowanych,bo na domyślnych jest ona wyłączona.

I to cała konfiguracja BitDefendera.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Włączyłem autopilota, tylko że czasami po otwarciu Bitdefendera w zakładkach o ustawieniach, nie ma nic ! są puste okienka !

Barti18

jack68 napisał(a):Włączyłem autopilota, tylko że czasami po otwarciu Bitdefendera w zakładkach o ustawieniach, nie ma nic ! są puste okienka !


Nie spotkałem się z taki objawem u siebie,nawet na włączonym autopilocie.