SafeGroup

Pełna wersja: Comodo Internet Security 6 - Test ochrony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Test znanego pakietu Comodo w wersji 6.
Ustawienia programu - lekka modyfikacja.
Test na 190 plikach.

Podsumowanie skuteczności programu i opisy umieszczone zostały w teście.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No nie dziwię się takiego wyniku, jak była zaznaczona opcja "Nie wyświetlaj ostrzeżeń - zezwalaj na wszystkie żądania"...
Pascal , to jest ta lekka modyfikacjaLol
Chyba następny test ochrony rzeczywistej zrobię z wyłączoną ochroną.Lol

andrzej76

PascalHP napisał(a):Chyba następny test ochrony rzeczywistej zrobię z wyłączoną ochroną.


A robisz takie testy? Chyba coś przeoczyłem.


facecik napisał(a):Pascal , to jest ta lekka modyfikacja



Ta...ustawienia standardowe..lekka modyfikacja - jest gdzie indziej... przyjrzyj się, żartowniś z Ciebie facecik.. ale dobrze śmiech to zdrowie.

A ja mam prawo do modyfikacji ustawień i to uczyniłem.

Dusiek

Kolejny świetny test ,a co do waszych sporów facecik/andrzej76 to Szanowni Panowie dajcie sobie siana lub też inne zioło i będzie nam wszystkim wesoło Wink

Barti18

Tu nasuwa mi się tylko jedno na myśl,że Comodo na ustawieniach domyślnych Hipsa nie spełnia zadania i zalecana jest konfiguracja zaraz po instalacji tego pakietu IS.
Jeśli dany użytkownik chce na prawdę czuć się bezpieczny to musi sobie zdać sprawę z tego.

Dobry test jak również sam Comodo nie jest złym pakietem takie mam o nim zdanie Smile

Wykonanie kilku minutowego testu to ciężka bardzo praca,ale nie którzy nie zdają sobie z tego sprawy ile to wyrzeczeń..

+1
Czy CIS6 na domyślnych ustawieniach dobrze chroni system czy lepiej coś zmienić (jeśli tak to co). Ale bez niekończącej się lawiny komunikatów.
HIPS powinien byś włączony? Domyślnie nie jest.
andrzej76 napisał(a):
PascalHP napisał(a):Chyba następny test ochrony rzeczywistej zrobię z wyłączoną ochroną.


A robisz takie testy? Chyba coś przeoczyłem.


facecik napisał(a):Pascal , to jest ta lekka modyfikacja



Ta...ustawienia standardowe..lekka modyfikacja - jest gdzie indziej... przyjrzyj się, żartowniś z Ciebie facecik.. ale dobrze śmiech to zdrowie.

A ja mam prawo do modyfikacji ustawień i to uczyniłem.

Wiesz co Andrzej, nie będę komentował twojej wypowiedzi, a twoja lekka modyfikacja dyskwalifikuje nazwę "Test ochrony".
ludendorf napisał(a):Czy CIS6 na domyślnych ustawieniach dobrze chroni system czy lepiej coś zmienić (jeśli tak to co). Ale bez niekończącej się lawiny komunikatów.
HIPS powinien byś włączony? Domyślnie nie jest.

W nowej wersji na domyślnych ustawieniach ( które zostały zmienione w tym teście- osłabione) HIPS jest wyłączony , a jego rolę przejmuje automatyczny HIPS zwany w tej wersji Blocker Behavioralny i dobrze spełnia swoją rolę .
Jak chcesz mieć kompletną ochronę to włącz profil proactive security , wtedy dodatkowo włączy się klasyczny HIPS.

A drogą wyjaśnienia, to tego testu nie można brać pod uwagę bo jest po prostu sp.... , program został okulawiony , i proponuję ten wątek wrzucić do kosza, albo po prostu zamknąć , bo wprowadza tylko innych userów w błąd.