SafeGroup

Pełna wersja: TuneUp które programy wyłączyć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam pytanie jakie niepotrzebne programy wyłączyć przez TuneUp? [załącznik]
To jest rozumiem, że menadżer procesów...to wszystkie? I co cholery znaczy, że nie można wyłączyć 79 programów?? TuneUp jest taki sprytny? To głupie i tyle. Wyłączyłbym Bing Bar (chyba, że używasz tej wyszukiwarki), Nero 7 demo...w ogóle do odinstalowania...no i te programy Apple - też do wywalenia. reszta zależy od tego, co w autostarcie i usługach no i w tych "co się nie da wyłączyć".
ichito napisał(a): no i te programy Apple - też do wywalenia. reszta zależy od tego, co w autostarcie i usługach no i w tych "co się nie da wyłączyć".


Chodziło ci o programy ASUS?
Chyba o to mu chodziło, choć można wywalić jeszcze "Obsługę programów Apple", o ile nie masz żadnych programów Apple.Smile
Już wcześniej wywaliłem bo żadnych takich programów niee mam.

Po wyłączeniu niektórych programów przedstawia się to tak. [załącznik]
Nie widać wciąż tych 81 pozycji...nie trzymaj się kurczowo TuneUP tylko pokaż całość z jakiegoś innego programu.
ichito napisał(a):Nie widać wciąż tych 81 pozycji...nie trzymaj się kurczowo TuneUP tylko pokaż całość z jakiegoś innego programu.


A jakiego?


Dodano: 07 lut 2013, 16:12

Te programy to ja ukryłem i zostały już przez program automatycznie zoptymalizowane.
To chyba przeinstalowany system nawet bym sie z tym nie bawił tylko wgrał od nowa czysty.
TuneUp. ma funkcję dezaktywuj program,i tu możesz wszystkie programy które uważasz dezaktywować do momentu ponownego uruchomienia.
zord napisał(a):To chyba przeinstalowany system nawet bym sie z tym nie bawił tylko wgrał od nowa czysty.

Zgadzam sięBeer
Takiego syfu, to ma nie widziałem już od dawna. Ponad 79 zainstalowanych programów, no graty chłopie. Do tego jakieś trialówki, pełno zbędnych programów od Asusa, a nawet ruski activeX.Cool

ktośtam

A mnie najbardziej intryguje pierwsza pozycja na tej liście:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Lepiej chłopie weź się w garść i postaw system od nowa, bo syf tam widzę niemiłosierny.
Lukasz_root napisał(a):
zord napisał(a):To chyba przeinstalowany system nawet bym sie z tym nie bawił tylko wgrał od nowa czysty.

Zgadzam sięBeer
Takiego syfu, to ma nie widziałem już od dawna. Ponad 79 zainstalowanych programów, no graty chłopie. Do tego jakieś trialówki, pełno zbędnych programów od Asusa, a nawet ruski activeX.Cool

Koledzy co wy mówicie! Ten win był zainstalowany przy kupnie. Nie stać mnie na nowy system. A nie chcę mieć pirata. Cży lepiej wywalic ten system i zainstalować
pirata?
Przecież możesz przeinstalować system z aktualną licencją.
Jakiego pirata pożyczasz płytę i instalujesz ze swoim kluczem albo robisz kopie aktywacji i przywracasz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeśli był to preinstalowany system, to na pewno albo:
a) dodali płytkę z systemem i kompletem sterowników
b) masz utworzoną ukrytą partycję z kopią systemu
c) posiadasz zainstalowany program umożliwiający wypalenie takowej płytki z systemem
A jeśli nie masz żadnej z tych rzeczy, to pod Win7 możesz użyć programu Magical Jelly Bean Keyfinder , który pokaże Ci klucz z zainstalowanego Windowsa. Możesz go użyć później po reinstalacji.
zord napisał(a):Jakiego pirata pożyczasz płytę i instalujesz ze swoim kluczem albo robisz kopie aktywacji i przywracasz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Bardzo dziękuję za pomoc. Czyli tak? Bierę płytkę pirata i wbijam ten klucz który teraz mam? A i jeszcze jedno ale ja mam płytę pirata 7 Ultimate x32 a ja mam zainstalowany 7 Home premium x64. I czy to będzie trzymać się kupy?


Dodano: 07 lut 2013, 20:40

Lukasz_root napisał(a):Jeśli był to preinstalowany system, to na pewno albo:
a) dodali płytkę z systemem i kompletem sterowników
b) masz utworzoną ukrytą partycję z kopią systemu
c) posiadasz zainstalowany program umożliwiający wypalenie takowej płytki z systemem


1. Nie.
2. Nie wiem sprzedawca mnie nie poinformował.
3. Nie wiem ale chyba jest.

ktośtam

Jakiego pirata? O czym Ty piszesz?Facepalm
Jeśli jest to laptop to prawie na pewno masz ukrytą partycję, z której można przeinstalować system.
Najlepiej zobacz co Ci mówi BIOS jak włączasz komputer.Smile
Nie ma czegoś takiego jak płytka ''piratka'' to jest mit oparty na tym, że ludzie crackowali winde by mieć ją ''legalną'' na kluczu, no i po chu... ci ultimate? Czego będziesz z niego używać? Pobierz obraz iso home premium x 64 , poszukaj sobie oficjalnego w google, albo z linka w temacie tu na forum weź i tyle, wypal na płycie, potrzebne dane przenieś nie wiem, na drugą partycję, czy coś i na czystym dysku c zainstaluj windę , wpisz swój klucz produktu , aktywuj i tyle.


Dodano: 08 lut 2013, 6:19

a partycja z kopią systemu jest tą zastrzeżoną, jak masz płytkę recovery od lapka to jej użyj
Stron: 1 2