SafeGroup

Pełna wersja: Czy jest szansa odsprzedaży licencji...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie, zastanawiam się nad takim tematem... otóż wygrałem licencję na Agnitum Outpost Firewall Pro Lifetime. Po zwycięstwie musiałem podać swoje dane - imię i adres e-mail. Teraz mnie nurtuje jedna myśl, czy owa licencja może powędrować do kogoś innego, gdybym chciał ją sprzedać przykładowo, o ile byłby ktoś rzecz jasna zainteresowany? Co ważne, w e-mailu zwrotnym oprócz klucza były informacje

Cytat:Product: Outpost Lifetime
Quantity: 1
User name: Artur
Registration name: Artur
User email: [email protected]
License registration date: 22-01-2013
License expiration date: 0

Odnośnie pogrubionego fragmentu - oznacza to, że ona już jest aktywowana i nikt inny z niej korzystać nie może?

Eugeniusz

Po zakupie w Agnitum dostajesz krótki klucz rejestracyjny, który trzeba zarejestrować na stronie - wtedy dostajesz "długi klucz", przypisany na nazwisko i email. Po rejestracji klucza rozpoczyna się okres obowiązywania licencji.

Nie ma informacji że to licencja konkursowa, z drugiej jednak strony nie masz potwierdzenia zakupu.
Czyli ja mam chyba już ten długi klucz, zajmuje 181 znaków w pięciu linijkach... zatem po ptokach. Licencja wygląda na zarejestrowaną wg License registration date: 22-01-2013Wall
Dzięki Gienek za odzew Smile

Eugeniusz

To lifetime. Zostaw, może kiedyś Ci się przyda.
Eugeniusz napisał(a):To lifetime. Zostaw, może kiedyś Ci się przyda.

Właśnie chyba tak zrobię, bo prędzej czy później będzie przesiadka na nowego lapa... ten już za często BSOD''em rzuca Wink
Jeśli producent nie przedstawił Ci innych warunków, to obowiązuje Cię standardowa licencja - dołączona do programu. W niej znajdziesz odpowiedź,czy możesz go oddać za darmo sprzedać.
Stawiam zaklad o piwo, ze nie możesz. 8-)