SafeGroup

Pełna wersja: Co jeszcze doinstalować do zestawu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows 7 32x


Zastosowanie:
Gry, filmy (wszelkiej maści), bankowość online , zakupy


Wczoraj zmieniłem Comodo IS na taki składany zestaw: Microsoft Security Essentials, Privatefirewalll, Zemana AntiLogger Free, Sandboxie. Comodo był ciężki i potrzebowałem zmiany. Czy ten mój obecny zestaw jest dobry? Co mógłbym jeszcze ewentualnie doinstalować?
Zamiast Microsoft Security Essentials wziąłbym Avast Free.

Apocalypse

Czemu zmieniłeś CISa? Jaki procek? Ciężki? Wg. mnie oprócz Avasta i NISa to najlżejszy pakiet...
MSE jest raczej dla kompletnych laików - bo ochronę ma bardzo podstawową...
No ale skoro chcesz to taki zestaw, który masz jest wg mnie wystarczający - i jeszcze jedno - te programy razem naprawdę są lżejsze nić CIS?

ktośtam

Apocalypse napisał(a):i jeszcze jedno - te programy razem naprawdę są lżejsze nić CIS?

No właśnie...
Z tego co pamiętam, to u mnie MSE ładnie leciał po CPU i RAM-u też łykał ~30MB na wszystkich procesach (czyli mniej więcej tyle co cały CIS, przy czym CIS nie katuje tak procesora).
I kolejne pytanie: czy wykonałeś pełny skan i skan reputacji w CIS?
Cis się strasznie długo się uruchamiał na moim, no już nie nowym, komputerze. I tak w czerwcu kupuje nowy, więc to nie jest zestaw na lata. Chciałbym się zapytać, czy ten zestaw ochroni mnie?

ktośtam

Galactico napisał(a):Chciałbym się zapytać, czy ten zestaw ochroni mnie?

Tak samo dobrze jak każdy inny.
Tak samo jak filemedic? Cool

ktośtam

W sensie, że jak nie myślisz logicznie, to najlepszy zestaw nie pomoże, rozumiesz teraz?
ktośtam napisał(a):W sensie, że jak nie myślisz logicznie, to najlepszy zestaw nie pomoże, rozumiesz teraz?


Myślisz, ze rozmawiasz z 5 - latkiem? Możesz zamknąć temat...