SafeGroup

Pełna wersja: Ważna zmiana w strukturze polskiego oddziału Emsisoft
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Eugeniusz

Odchodzę z firmy Emsisoft.

Tak jak Benedykt XVI abdykuje 28 lutego, tak i ja tego samego dnia przestanę pełnić obowiązki polskiego przedstawiciela Emsisoftu w Polsce.

Zmiana podyktowana jest rosnącym zagrożeniem dla mojego zdrowia i życia. Potrzebuję teraz dużo spokoju, zrozumienia, opieki i po prostu międzyludzkiego ciepła. Myślałem nad tą decyzją dość długo i czas na zakończenie mojej kariery.
Moje stanowisko zajmie jeden z oficjalnych resellerów rozwiązań Emsisoftu w Polsce. Mam nadzieję że sprawy będą szły w dobrym kierunku.

Udało mi się oddać w ręce użytkowników oficjalne tłumaczenie Online Armor i Mamutu. Teraz odchodzę na zasłużoną "emeryturę".

Zmiana nie będzie miała wpływu na dostępność polskiej pomocy technicznej i strony.

Mam nadzieję że zaakceptujecie moją decyzję i nie będziecie mieli nic za złe. Gdyby ktoś chciał ze mną porozmawiać lub zadać jakieś pytania, proszę o kontakt prywatnymi kanałami.
Szkoda, bo wniosłeś wiele do społeczności emsisoftu. Szczególnie polskiej społeczności.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć Tobie jak najwięcej spokoju ducha. Powodzenia Eugeniusz Smile

Dusiek

A toś mnie Przyjacielu zaskoczyłBeer
Czyli odchodzisz i już nie wracasz, czy odchodzisz na czas bliżej nie określony Grin?
ZdrówkaBeer .

Eugeniusz

Sammael napisał(a):Czyli odchodzisz i już nie wracasz, czy odchodzisz na czas bliżej nie określony Grin?

Już nie wracam.

Barti18

Zdrowiej jak najszybciej, jak również pozytywnie myślBeer
Eugeniuszu,no to coz duzo zdrowia odpoczynkui spokoju
Trzym sie Beer
Mam nadzieję, że tylko straszysz.
ZdrowiaBeer
We''re gonna miss you, Eugeniusz .Sad
Hold tight... Smile
Przykro mi,ale szanuję Twoją decyzję.
TASMAN napisał(a):A toś mnie Przyjacielu zaskoczyłWink

No dokładnie tak samo bym napisał...Eugeniusz...to już przesądzone, więc mogę tylko powiedzieć jeszcze dzięki za wszystko...tak po prostu i po ludzku smutno, że tak się poukładało i że nas opuszczasz...wróć, jak tylko wydobrzejesz i będziesz mieć siły.
Szkoda, że nas opuszczasz... Ale mimo wszystko mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży. Serdecznie pozdrawiam i wracaj jak najprędzej Smile

ktośtam

Ale Eugeniusz napisał, że odchodzi z Emsi a nie, że opuszcza forum Wink
Dużo zdrówka AdamBeer
No to w takim razie jak musisz wyłazić z Emsi to zostań tu jako nie Emsi Smile
Skoro to tylko Emsi, to tym lepiej...aczkolwiek zrozumiałem to inaczej<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Życzę powodzenia, zdrowie najważniejsze!Smile

Eugeniusz

Na forum będę się pojawiał, ale głosu nie będę zabierał...
A szkoda Sad
W takim razie życzę powodzenia, na nowej drodze życia EugeniuszuSmile
Smutny to dzień nastał dla wielbicieli Online Armor. Mimo tego życzę Tobie Eugeniuszu by rany zagoiły się i byś wrócił do pełni sił.

Życzę Tobie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia drogi kolego, bo zdrowie jest ważniejsze niż wszystkie pieniądze świata.
Coś o tym wiem.

Powodzenia Smile

PS. Nie pisz, że nie będziesz zabierał głosu, tylko napisz od czasu do czasu choćby jedno zdanie. Pomimo, że forum istnieje w świecie wirtualnym, to wiedz, że zdobyłeś tu szacunek i zrozumienie osób w rzeczywistości Tobie nieznanych.
Stron: 1 2