SafeGroup

Pełna wersja: GDATA 2010 beta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest juz od pewnego czasu beta wersja. Jak mowi producent maja zostac wprowadzane najnowoczesniejsze metody do rozpoznania nieznanych wirusow (Behaviour Blocking, Heuristik, Cloud Security). Antywir ma byc niewidoczny dla uzytkownika i w pelni zautomatyzowany. Od nowa został rowniez napisany caly skin dla programu.

Co najwazniejsze wykorzystanie pamieci ram ma byc o wiele mniejsze. Jestem ciekaw na ile te zapewnienia okaza sie prawda.

Bete mozna pobrac stad:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hmm na moje oko ,to jest już finalna wersja, ale rozmiar tego pakietu jak zwykle przeraża :rolleyes:
Może zmniejszą zużycie RAMu chociaż o 50%... Smile
testuje ją ktoś?
a na niemiecjiej stronie już sprzedają jako final!!Ito na oficjalnej GDATA!
ja dzisiaj w nocy troche ja potestowalem. Ta "super, hiper ochrone behawioralna" uruchomilem kilka wirusow w normalnym trybie, bez wirtualizacji i podziekowalem GDACIE 2010. Teraz to w ogole jak wchodze w panel sterowania to komputer mi sie wiesza.

Avira po GDACIE wykryla Trojan Crypt. Dziekuje za taka ochrone. Wg mnie lepsza jest wersja 2009, a te nowosci to sa bardzo na wyrost.
Screen:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pogadanki:
(po niemiecku):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(po angielsku):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


z ciekawostek: 60 GB skanowane w 1 minutę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz wersja programu w sprzedaży na USB
GDATA skopiowała interfejs menu głównejgo z KIS 2009 Smile
podgląd CPU to raczej z Nortona
z nowości też pojawiło się info o licencji - przedtem trzeba było pamiętać kiedy się skończy Tongue
ale to "Your system is protected" to z KISa. Okienko podglądu CPU rzeczywiście z Nortona Smile
Gdata 2010 --> zlepek kilku AV Grin
a propo - tak z 10-15 lat temu Avira to był Kasperski (stąd ten parasol?) a teraz co ma w środku?
Tak z 15 lat temu to ani Aviry ani Kasperskiego nie było Smile
Pablosss napisał(a):Tak z 15 lat temu to ani Aviry ani Kasperskiego nie było Smile


Avira była, Kasperskiego nie było. Przed Avirą był tylko MKS. A Gdata nie wiem kiedy powstała.
No czekaj...
mam jeszcze takie pudełko na program co się nazywał: AntiViral Toolkit Pro na Win''95
to 10 lat spoko
latka lecą Pablosss Grin

GdataSad20 lat temu?)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KasperskySad1997)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A nie widzisz różnicy między AntiViral a Avira? Grin
Kiedyś Avira nazywała się H+BEDV Datentechnik GmbH AntiVir. Ja jednak widzę w tym różnicę hehe Smile
AntiViral Toolkit Pro to był Kasperski
A to ciekawe bo piszą że Kasperski powstał dopiero w 97 Smile Czyli wynika że przed nic nie było.

EDIT:

A jednak to ich dzieło Smile