SafeGroup

Pełna wersja: Geswall alternatywa dla defensewall?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

lunaticdreams

Geswall z tego co oglądałem jest alternatywą dla defensewalla
dziła na podobnych zasadach i w dodatku jest też wersja free
tu macie filmik z testu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawie to wygląda i nawet prosty w obsłudze Smile Może pod koniec tygodnia przetestuje ten program u siebie.
Kiedys testowalem GW, moim glownym odczuciem w porownaniu do DW jest fakt ze tak naprawde DW nie wymaga wczesniejszej konfiguracji. Obydwa programy oferuja silna ochrone i napewno warto im sie blizej przyjrzec. Inna kwestia jest to ze wersja darmowa GW jest bardzo ograniczona i jego ochrona o ile dobrze pamietam sprowadza sie tylko do przegladarek internetowych. Kolejnym aspektem jest czestotliwosc aktualizacji programu - GW wydaje nowa wersje srednio raz na rok - czestotliosc aktualizacji w tym przypadku jest bardzo mala. No i na sam koniec... cena - GW jest drozszy w porownaniu do DW, zarowno przy zakupie licencji jak i przy wykupieniu jej przedluzenia o nastepny 1 rok.
To tak na szybko kilka moich refleksji na ten temat.

Ratatui, czekamy na recenzje Smile

lunaticdreams

Jeszcze tego nie testowałem ale po obejrzeniu tego filmiku jestem jak najbardziej za,musi to być świetny soft może nawet lepszy od defensewalla
Zainstalowałem i wszystko ładnie pięknie tylko, że jak uruchamiam np. przeglądarkę to to okienko z pytaniem czy wyizolować aplikację znika tak szybko, że nie mogę nic zrobić, a na dodatek uznaje, że nie należy wyizolować, czy ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić>, wersja 2.8.3.

OK rada dla tych którzy chcieliby odinstalować Geswall, róbcie to w trybie awaryjnym, ja zrobiłem inaczej i nie mogłem się pozbyć tej aplikacji za nic, na szczęście miałem dzisiejszy obraz dysku to przywróciłem i mam spokój.

lunaticdreams

Gnome jak tam testy Geswalla?
Nijak bo przywróciłem system z Ghosta bez GW, ogólnie tak jak pisałem przez te kilka godz. nie byłem zachwycony bo nie poradziłem sobie z tym problemem związanym z ''wyizolowywaniem'' przeglądarek, a jak przyszło do odinstalowania to poległem, a co ciekawe program nie pozwolił na przywrócenie systemu z windowsowego punktu, uratował mnie (który to już raz Wink) obraz dysku.

lunaticdreams

to dziwne ja wczoraj z ciekawości zainstalowałem Geswalla i wyinstalowałem bezproblemowo(chciałem sprawdzić czy będzie ten problem co u ciebie)
Może dlatego że wyinstalowałem za pomoc ą REVO UNINSTALLER
Też odinstalowywałem go za pomocą Revo (a jaki masz system, bo u mnie Vista więc może dlatego) i nie udało się, cóż może coś sknociłem.

No a tak poza tym był ten błąd czy nie?

lunaticdreams

ja mam xp home i soft smigał aż miło,nie miałem zastrzeżen
Zastanawiam się nad instalacją tego darmowego Geswalla i tak sobie myślę czy aby konfiguracja tego softu nie nastręcza problemów no i czy mogłoby to u mnie bezproblemowo śmigać razem z Online Armor Free.

lunaticdreams

Program jest świetny,Mogę go polecić z całą odpowiedzialnością,ale jest jedno "ALE"wersja free nie posiada paru opcji
tu możesz zobaczyć jakich

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ja jadę na pro na razie trial jak się skończy to z triala robi się wersja free.
Myslałem nad skopiowaniem całej bazy bezpiecznych aplikacji itd które są w pro i wklejeniu jej do free ale to jak mi się trial skończy,ewentualnie przyblokuję mu datę aby dłużej na pro pośmigać.
A coś przy nim ustawiałeś czy jedziesz na domyślnym ustawieniach??

lunaticdreams

Jak na razie domyslne ustawienia,program posiada update baz bezpiecznych aplikacji i list oczywiście w wersji pro,w wersji free musiałbyś tworzyć je ręcznie.Na początku myśłałem że skomplikowany jest ten soft ale jednak nie.
Polecam obejrzenie TEGO FILMIKU bo dużo tłumaczy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

OK dzięki
A u mnie (jak widać na screenach) instalacja Geswalla nie powiodła się. Nie wiem dlaczego Sad

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mbm86, masz pewnie system plików FAT32.. albo ja nie zrozumiałem tego okienka Sad
Tak. Mam system plików FAT32 i zdaje się że o to właśnie chodzi.
Dosłowne tłumaczenie tego co jest na pierwszym screenie brzmi mniej więcej: " Do instalacji (w domyśle programu) wymagany jest system plików NTFS".
tak o to po prostu program ten nie obsługuje tego typu plików!
Szkoda Sad
Stron: 1 2 3 4