SafeGroup

Pełna wersja: Avira AntiVir Personal 9.0.0.386 - FREE Antivirus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Jurek

Wraz z nowymi wersjami Aviry 9 pojawiła się również Avira AntiVir Personal 9.0.0.386 - FREE Antivirus.

Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Opis zmian:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pisałem o tym wczoraj, dzięki za info

lunaticdreams

czy już ktoś to zainstalował?czy usuwam spyware tak jak było zapowidane?
jak wygląda zużycie ramu i cpu?
U mnie na laptopie musiałem odinstalować 8 i zainstalować 9, bo nie chciała się zaktualizować do 9.
hmm.. właśnie w konfiguracji przy akcji po wykryciu wirusa jest ustawione nowafunkcja "Combined" lub "combined (expert)". Co one oznaczają?
Plati napisał(a):hmm.. właśnie w konfiguracji przy akcji po wykryciu wirusa jest ustawione nowafunkcja "Combined" lub "combined (expert)". Co one oznaczają?


Słowo "combined" w odniesieniu do antywirusa może oznaczać: "mieszana - w domyśle funkcja, bądź połączona". Zapewne chodzi o to, że możesz usunąć plik i "coś" jeszcze z nim zrobić Wink Przetestuj tą funkcję sam jeśli nie masz pewności np. na EICAR test.
w opisie brak info o antyspyware więc chyba lipa
aldam napisał(a):w opisie brak info o antyspyware więc chyba lipa


musisz sprawdzić Smile
jest ochrona antyspywarejest w opcjach pozukajcie
czyli rozumiem, że wersja 9 zarówno płatna jak i bezpłatna pojawiła się wczoraj dopiero?

w sobotę odnawiałem licencje dla Visty i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem link do wersji 8 pomimo, że na stronie producenta pudełko z 2009 nieco mnie to zdziwiło i zirytowało. Wczoraj około 23 jak przeinstalowywałem XP wrzuciłem również wersję płatną, ale licencja jest jeszcze ważna i ku mojemu zdziwieniu AntiVir zaczął się aktualizować do wersji 9 (dziś w nocy).
Bardzo mnie to zirytowało bo, że n starej licencji jeszcze poprzez wskazanie pliku zrobiła się 9 a przy sobotnim odnawianiu otrzymałem 8, ale jesli 9 ujrzała światło dzienne dopiero wczoraj to ok. (dobrze rozumiem, że dopieor wczoraj?)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

artykuł bardzo śweizy jak widac.


czy gdzies na oficjalnej str producenat jest jakies info o ofiacjalnym uwolnieniu 9tki?
zobacz sobie na stronie oficjalnej aviry nawet baner reklamowy jest
mkaiser masz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



no to chyba sam sobie odpowiedziałem <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
wersja 9 jest świeżutka Smile

ponadto jak widać na jedym z podanych powyzej linków:
# Date Added:

March 17, 2009



generlanie maiłem wcz pecha : reinstalak XP = 0 latek i w pewnym momnecie updejt na 9, wyłacznie ochrony antywirusowej, brak łatek i otrzymałem zdalne wywołanie RPC i restart kompa po minucie <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
polak900 napisał(a):zobacz sobie na stronie oficjalnej aviry nawet baner reklamowy jest


o tym mówisz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?

Jurek

Mam prośbę abyście napisali, czy nowa wersja Aviry Free chroni przed spyware i rootkitami (32 - 64-bit systems).
W jakim stopniu obciąża kompa podczas zwykłej pracy, skanowania i aktualizacji.

Dzięki Smile
tak chroni
system 32 bitowy dodatkowo z ochroną rootkitową
64 bitowy ma z tym na razie problemy.
obciążenie ja bym powiedział żadne zarówno podczas skanowania jak i aktualizacji, nma już okna aktualizacji po pobraniu wyskakuje małe info ityle
Teraz domyślnie w wersji darmowej aktualizacja odbywa się co 2 godziny. Ciekawe, czy już nie wywala do pulpitu podczas grania i równocześnie aktualizacji Smile
Oczywiście olewka 64 bitów :/
a reklamy dalej są w darmówce?
Dozamet1 napisał(a):a reklamy dalej są w darmówce?


niestety tak Smile Na szczęście można je wyłączyć, tak jak to było w wersji 8.
a chroni przed złośliwymi programami ze stron internetowych? bo tu piszą że nie chroni stron

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dozamet1 napisał(a):a chroni przed złośliwymi programami ze stron internetowych? bo tu piszą że nie chroni stron

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



tzn, co masz na myśli. Zaraz przy wejściu na stronę z zainfekowanymi plikami nie chroni, jednak podczas zapisu na dysk w wersji darmowej alarmuje, że wykryła wirusa. Mozesz to nawet napisać tam w komentarzach Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10