SafeGroup

Pełna wersja: DefenseWall 2.52 - wydany!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nowa wersja DefenseWall v2.52 została wydana.

Zmiany:
* duża poprawka dotycząca wykorzystania CPU podczas pracy programu oraz cykli I/O (zapis/odczyt) dysku.
* dodano kilka programow do wbudowanej listy niezaufanych aplikacji i usprawniono ich dzialanie podczas pracy.

Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



W przypadku posiadania pelnej/trial wersji programu, wystarczy kliknac Sprawdź czy są aktualizacje, aby automatycznie zaktualizować program do najnowszej wersji.
ciekawe czy zaaktualizuje do wersji polskiej od razu
małe te zmiany wg mnie niewarte wydania nowej wersji, autor mógł dodać trochę więcej (z 5 zmian) i wtedy spokojnie wydać new. Teraz będzie nowa wersja co 2 tygodnie, a zmian za mało.
Powtórka z rozrywki -->Po zaktaulizowaniu programu za pomocą opcji "Sprawdź czy są aktualizacje" program aktualizuje się do wersji anglojęzycznej.
Plati zmiany sa ogromne jesli chodzi o wykorzystanie CPU i dysku przez DW, in plus oczywiscie, Ilya ta optymalizacja przeszedl chyba samego siebie. Co do czestotliwosci aktualizacji - to swiadczy o produkcie, dazenie do doskonalosci nie jest zlym nawykiem.

daj znac czy dziala.

EDIT:
Dzieki Pablos jeszcze poczekam na polaka.
to samo creer
Polak, Pablos, bląd z automatyczna aktualizacja do PL wersji zostal przed chwila poprawiony.
Pobierzcie jeszcze raz DW z linka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja już zaktualizowałem DW pobierając nową instalkę i uruchamiając ją.
Ja rowniez Smile
Creer napisał(a):Polak, Pablos, bląd z automatyczna aktualizacja do PL wersji zostal przed chwila poprawiony.
Pobierzcie jeszcze raz DW z linka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



ok już pobieram thanks creer

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a więc tak online update nie działa z polską wersją
sprawdził to też mój znajomy
poprawka nic nie daje
z polskiej ma teraz angielska

jak pobierze się z linka tego co podałeś creer jet wporzo
polak900 napisał(a):a więc tak online update nie działa z polską wersją
sprawdził to też mój znajomy
poprawka nic nie daje
z polskiej ma teraz angielska

jak pobierze się z linka tego co podałeś creer jet wporzo


Po pobraniu tej nowej wersji 2.52 nastepne automatyczne aktualizacje do PL wersji powinny juz dzialac zgodnie z tym co Ilya mi powiedzial. Jednoczesnie przeprosil za dotychczasowe problemy z aktualizacjami.