SafeGroup

Pełna wersja: Infekcja Telewizora, czy jest możliwa ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam takie pytanie. Czy jest możliwość zainfekowania telewizora, poprzez podłączenie pamięci przenośnej. Oczywiście sam mam czystego czopka, ale mój szwagier jak mnie odwiedza puszcza dzieciom bajki z czopków. Dzisiaj zostawił mi je do zgrania kilku rzeczy i po skanie Avirą znaleziono na nich 24 infekcje. I teraz jestem trochę w kłopocie, czy jakiś aktywny szkodnik autorun nie przedostał się do telewizora. Można to sprawdzić jakoś ?
Od kiedy telewizory działają na windowsie? Grin
morphiusz napisał(a):Od kiedy telewizory działają na windowsie? Grin


Nie wiemCoolAle myślałem, że to tak jak z drukarkami dostępnymi dla wszystkich, gdzie po podłączeniu czopka można zassać syfa.
Nie ma szans Wink
He dobre,może był tam jakiś super tajny bioskit infekujący eepromy,strach się bać,uważaj żeby nie wysyłali jakiś fal podprogowych bo nastąpi pranie mózgu,ciekawe by było jakby się to pralki po instalacji przedostało wchodzisz a tu 100000 obr. Smile
Rafik masz reputa za ten pomysł Grin
Owszem da się zainfekować TV ale jeśli jest to jakiś uber-hiper kombajn. Druga sprawa to wątpię aby szwagier miał takiego szkodnika .
Jak dodadzą Androida do obsługi multimediów, a pewnie dodadzą niebawem , to będą i szkodniki Smile
Przynajmniej teraz już wiem, i mogę spać spokojnie. Nie interesuję się wszystkim i nie wiedziałem, a teraz już wiem Smile
Teoretycznie jest to możliwe takie numery już były i realne zagrożenia co infekowały bios