SafeGroup

Pełna wersja: Problem z Premium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Zaktualizowałem 8 do 9 i zauwazyłem dziwną rzecz której przy starej wersji nie było a chodzi mi mianowicie o wyskakujacy (dzieje sie to super szybko wiec nie mam całkowitej pewności) dymek od alertów zabezpieczeń w Viście.
Czy ktos też tak ma?
Włącz ręcznie centrum zabezpieczeń i zobacz co masz tam napisane, ale ja bym się nie przejmował. mnie np. dosyć często przy starcie systemu pokazuje się komunikat o problemach z zabezpieczeniami który szybko znika, cóż Vista to Vista.
Ta nowa Avira jest troche problematyczna. Wczesniejszy problem znikł ale pojawił sie kolejny. WebGuard potrafi całkowicie blokować wyswietlanie stron www nawet tych bezpiecznych jak Onet itp. Ipla nie działa. Kiedy wyłaczymy WebGuard wszystko wraca do normy. Problem pojawia sie sporadycznie chyba zaleznie od aktualizacji.

Jurek

Miszkurka2000 napisał(a):Ta nowa Avira jest troche problematyczna. Wczesniejszy problem znikł ale pojawił sie kolejny. WebGuard potrafi całkowicie blokować wyswietlanie stron www nawet tych bezpiecznych jak Onet itp. Ipla nie działa. Kiedy wyłaczymy WebGuard wszystko wraca do normy. Problem pojawia sie sporadycznie chyba zaleznie od aktualizacji.


Aktualizowanie wersji starszej na nowszą może się wiązać z wadliwym działaniem Aviry. Najlepiej wyinstalować program i od nowa zainstalować wersję 9. Wtedy powinno być OK Smile
dobra rada jurek