SafeGroup

Pełna wersja: ScreaMAV Antivirus 2013 3.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej znacie program ScreaMAV Antivirus 2013 3.0 to chyba jakiś klon Baidu AV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Więcej screenów tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Program można pobrać tutaj
Kod:
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/ScreaMAV-Antivirus.shtml
Zainstalowałem, i muszę powiedzieć, że program jest niedorobiony. Większość opcji nie działa, aktualizacji nie mogłem pobrać. Z paczki 2013-05-30-tomatto007 wykrył kilka plików, jakieś 10.Cool W dodatku aby je usunąć trzeba kolejno zaznaczać, co przy większej ilości malware raczej jest uciążliwe.Nie warto tego instalować. takie moje zdanie.
Podróba sama nazwa odstrasza(przynajmniej mnie) nie wiadomo co za tym siedzi i pozatym na dole z cloud security service to chyba zapomnieli wyciąć Cool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kolejne indonezyjskie
zmienili interface niby

[Obrazek: 555185_360255657421893_386974485_n.jpg]
Eee tam gadacie, program dostał nagrodę w Indonesian Competition Awards ,,Excellent +"Grin
A Arcavir otrzymał certyfikat vb100 w 2009 roku no i co z tego ?
Conor nie zrozumiałeś ironii Smile
Conor29134 napisał(a):A Arcavir otrzymał certyfikat vb100 w 2009 roku no i co z tego ?


I oba programy skuteczne nie są Wink Co im z tych certyfikatów?
Elwis zapewne ci chodzi o to że indonezyjska ta nagroda w sumie wysyp lipnego softu z indonezji był nawet testowałem tego AVANSI
A ja bym tam nie wieszał psów na tym sofcie...ze znalezionych informacji wynika, że bazuje na 2 popularnych tam silnikach - ANSAV i Smadav, przy czym ten pierwszy jest znacznie starszy, niż chiński silnik Baidu, który z kolei jest ponoć starszy niż silnik Kingsoft - a do tego ma zaimplementowany zmodyfikowany silnik ClamAV pod nazwą ClamSMAV. program wg opisów i screenów jest właściwie pełnym pakietem z zaporą, ochroną rodzicielską, filtrowaniem stron, ochroną USB, monitorem zachowań, trybem gracza, anty-keylogerem, modułem anti-exe, wirtualną klawiaturą oraz czymś co nazywa się "Safe Zone" i możliwe, że jest izolowanym środowiskiem (pulpitem może) do operacji bankowych...ale to już moje domysły.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Źródło zdjęcia Softpedia
Nieco więcej o funkcjach na indonezyjskich forach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wątek na Wildersach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]