SafeGroup

Pełna wersja: wssetup.exe || Problem || Proszę o pomoc.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam od wczoraj zawsze przy starcie systemu pokazuje mi się następujący komunikat.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Odruchowo dałem że zezwalam ale później zawsze przy starcie systemu dawałem opcję NIE.
Wykonałem Skany następującymi programami: MBAM, HITMAN PRO, AVAST Skan wszystkich dysków przy rozruchu a także Kaspersky TDSSKiller i żadne zagrożenie nie zostało wykryte. Komputer także pracuje bez najmniejszych problemów. Jednak zastanawiam się czy to może być coś groźnego czy też jaka mała błahostka.
Oczywiście szukałem informacji w internecie i trafiłem na następujący temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Rob.
Pokaż logi z programu OTL Smile

ktośtam

Uruchom CCleaner, wejdź w Narzędzia -> Autostart i usuń wpisy odwołujące się do tego pliku.
BTW

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Screena w ten właśnie sposób nie mogłem wykonać więc stwierdziłem że tylko zdjęcie wchodzi w grę.

Witam dzięki że tak szybko odpisaliście. Uważam że robienie logów raczej nie ma sensu skoro żaden skaner nie wykrył chociaż jednego szkodliwego pliku. Jeśli chodzi o usunięcie za pomoc CCleaner to mam problem. Bo tylko takie klucze widnieja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nie ma sensu to czysty program RegClean Pro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

Pobierz Autoruns

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i przy jego pomocy zlokalizuj i usuń wpis odwołujący się do wssetup.exe.
To znaczy tachion mowisz ze mam usunac za pomoca RegClean Pro ?? ktostam autorun juz pobralem
ichito ?
Smile

Nie ten program co ci się załadował to jest ten co napisałem wyżej i będzie w dodaj usuń programy,ale masz też zainstalowanego ogólnie z tego co widzę SweetPacka ,też go wywal przez dodaj usuń programy .
Usunąłem Update Manager for SweetPacks i uruchomiłem ponownie komputer. Komunikat teraz przy starcie się nie pojawił. Jednak w opcjach dodaj lub usuń programy nie było RegClean Pro. Zaciekawiła mnie także następująca aplikacja. IB Updater Service może ją także usunąć.

IB Updater jest problemem bo jak dałem usuń. To pokazalo sie w okienku wssetup i szybko przeszło do okna gdzie muszę wpisać token z liczb.

Konkretnie to nastepujace okno sie pojawia przy usuwania IB Updater Service.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Oczywiście że tak,co do tego RegClean myślałem że go zainstalowałeś myśląc że to coś szkodliwego
czyli wpisać te tokeny i usunąć ten program

Wpisałem tokeny i usuwanie dobiegło końca:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Sprawdziłem także czy nie ma innych podejrzanych aplikacji w Dodaj lub usuń programy.

Czy mam jeszcze coś zrobić. Czy też teraz już mogę spać spokojnie.
No spróbuj i się zobaczy,dodatkowo użyj programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i użyj z opcji delete

a najlepiej pokaż listę z zainstalowanych programów
to znaczy mam uruchomić program i włączyć opcję usuń ??
Pokaż pierwsze zainstalowane programy.
I napisz mi czy wyszukiwarka stron jest normalna czyli google w przeglądarkach jakie tam masz i czy nie masz jakiś dodatkowych pasków
Jeśli chodzi o przeglądarkę to uruchamiam ją w sandboxie. Żadnych toolbarow nie miałem. Wyszukiwarka stron jest normalna. Może na ie nie była ale z tej przeglądarki nie korzystam. Wykonałem za pomocą Adwclanera usuwania niechcianych programów:
Wyniki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wychodzi na to że trochę tego było ale teraz już wszystko powinno być w porządku. Sprawdziłem dokładnie listę programów i wszystkie znam i nie są na 100% niechcianymi aplikacjami.

Jeszcze przed chwilą przeskanowałem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyli już chyba wszystko jest w porządku ??.
No w ie10 już była wzmianka i w firefoxie,skoro już jest ok kliknij odinstaluj w adwcleaner

No i zawsze w zależności od chęci możesz zrobić skan OTL i podać logi<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Adwcleaner odinstalowany Smile Oczywiście będę pamiętał. Jednak komputer pracuje bez najmniejszych problemów. Dziękuję Ci tachion za szybką reakcje i pomoc. Także pozostałym użytkownikom jestem wdzięczny za pomoc. Proszę o zamknięcie tematu.