SafeGroup

Pełna wersja: Modernizacja zestawu pod bardzo średni komputer.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
M$ Windows Vista HP x64 SP2 PL


Zastosowanie:
Domowe użytkowanie/rozrywka.

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
C2D E8400 [email protected]+SilentiumPC Spartan HE924 PRO
MSI P35 NEO2-FIR
3x2 GB RAM DDR2 Goodram (800@846MHz)
GAINWARD GEFORCE GTS450 512mb/128bit GDDR5
Corsair CX 600W
HDD: Samsung 500GB SATA II
PATA: WD1600AAJB 160GB.

Witam, mam dylemat czy aby nie dodać do swojego zestawu jakiegoś dodatkowego zabezpieczenia w razie "w"- nie wiem co dokładnie by się jeszcze przydało (dlatego założyłem ten wątekCraze). Aktualnie posiadam: G Data IS 2014, Windows Defender; skanery na żądanie: MBAM, Dr.WEB CureIt!(opłaca się go?) i Emsisoft Emergency Kit 3.0.0.6, używam jeszcze Sandbox''a (opłaca się go używać w wersji okrojonej?). Wcześniej zainstalowałem jeszcze Mamutu oraz Zemana Antilogger Free- niestety system po instalacji tych programów bardzo zwolnił przez co musiałem je odinstalować... Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje.

Eugeniusz

Powinieneś zaopatrzyć się w program do backupu. Używasz za dużo skanerów, wystarczy MBAM Free i EEK.
Do backupu mam Paragon Backup&Recovery Free- fajny program, darmowy Grin).
PS Chyba, że znacie jakieś lepsze programy do backupu, to chętnie bym obadał? Smile
Jeśli masz G Data IS, to jak pisał Eugeniusz wystarczy jakiś dodatkowy skaner on-demand - EEK i MBAM są OK. Darmowa wersja Sandboxie spełni swoją rolę na pewno w stosunku do wszystkich obsługiwanych aplikacji...to świetny program nawet w okrojonej wersji. Wyłącz działanie Windows Defender...powinieneś zobaczyć to na liście usług.
Tak jak piszą chłopaki. G-datę zostaw, EEK i MBAM też, możesz dodać sobie Hitman Pro. Sandboxie w wersji free wyświetla komunikat zachęcający do zakupu wersji pro, więc się opłaca poczekać te 5 sekund Wink A co do backupu polecam Keriver 1-Click Restore Free.

Tu masz więcej na temat tego softu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ok, uczyniłem to co doradziliście. Dzięki wielkie. Temacik do zamknięcia. Smile