SafeGroup

Pełna wersja: Testy AV-Comparatives
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Właśnie ukazał się najnowszy test AV-COMPARATIVES ( on-demand ) -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avira wykazała się prawie najwyższą skutecznością w wykrywaniu zagrożeń ( zajęła 2 miejsce ) Smile
ESET 7 miejsce ... hmm wyżej jest nawet Avast Smile
Brawo Avira, 99,7% ! Pewnie zrzedły miny tym, którzy psioczą na Avirę i osądzają mnie o fanatyzm Tongue
Avast szybciej skanuje niz NOD i Avira? chyba na standardowym skanieTongue Swoja droga jestem zaskoczony wynikiem Authentiuma. GDATa nie ma az takiej skutecznosci. Dla mnie troche ustawiony ten testTongue
Sophos zaliczył zaledwie 5 FP, to jest doprawdy interesujące Smile
Plati napisał(a):Brawo Avira, 99,7% ! Pewnie zrzedły miny tym, którzy psioczą na Avirę i osądzają mnie o fanatyzm Tongue


Nie zrzedła mi mina jak patrzę na 24 fałszywe alarmy Aviry Smile
Spójrz na Sophosa Grin
avira może i dobra ale nie dla wszystkich jak dla mnie za dużo fp na dysku mam dużo plików różnego pochodzenia i avira w większości z nich widziała trojany z tego względu musiałem się z nią pożegnać
Pablosss napisał(a):Spójrz na Sophosa Grin


Sophos tylko 5 FP Smile
Powinni przeprowadzic test na nowych wirusach. Ciekaw jestem wynikow Pandy, Virusa Blokady 32 oraz A-squareda.
bardzo ciekawy jestem jakby wypadła wersja 9 aviry w tymteście
jestem zadowolony z tego że zakupiłem ten antywir.
Plati napisał(a):Sophos tylko 5 FP Smile


Zachodzę w głowę jak to jest możliwe i ..olera nie wiem Smile

polak900 napisał(a):bardzo ciekawy jestem jakby wypadła wersja 9 aviry w tymteście
jestem zadowolony z tego że zakupiłem ten antywir.


O tym przekonamy się za kilka miesięcy ( w teście ochrony proaktywnej ) Smile
jestem też ciekawy skuteczności DW
5 na standardowych na zwiększonej wykrywalności już sophos ma 68 fp
Pablosss napisał(a):
Plati napisał(a):Sophos tylko 5 FP Smile


Zachodzę w głowę jak to jest możliwe i ..olera nie wiem Smile

polak900 napisał(a):bardzo ciekawy jestem jakby wypadła wersja 9 aviry w tymteście
jestem zadowolony z tego że zakupiłem ten antywir.


O tym przekonamy się za kilka miesięcy ( w teście ochrony proaktywnej ) Smile


jestem pewien że niżej niż oceny advanced nie będzie, ale zobaczymy.
Nod uzyskał lepszy certyfikat : Advanced+ dlatego , że jest o wiele mniej podatny na fałszywe alarmy . W tym teście ważna jest mała ilość fałszywych alarmów niestety Avira zawsze miała z tym problem dlatego nie uzyskała najlepszego certyfikatu . Szkoda , że nie przetestowali nowej wersji NODa jak i Aviry .
Da się przejrzeć wyniki inaczej niż przez Acrobat Reader? Bo jak otwieram te pdf to mi się komp zawiesza :/
Serafin napisał(a):Da się przejrzeć wyniki inaczej niż przez Acrobat Reader? Bo jak otwieram te pdf to mi się komp zawiesza :/


Spróbuj poprzez inny program, który otwiera pliki .pdf
nom rzeczywiście nieciekawie to wyglądało Tongue
jest już w załączniku
VenomX napisał(a): Nod uzyskał lepszy certyfikat : Advanced+ dlatego , że jest o wiele mniej podatny na fałszywe alarmy . W tym teście ważna jest mała ilość fałszywych alarmów niestety Avira zawsze miała z tym problem dlatego nie uzyskała najlepszego certyfikatu . Szkoda , że nie przetestowali nowej wersji NODa jak i Aviry .


uzyskał lepszy certyfikat owszem, ja wolę jednak to jak dany antywir wykrywa zagrożenia, fałszywe alarmy mogę sobie sprawdzić,
nigdy nie wiem na 100 procent czy to jest zagrożenie czy FP
dlatego wolę jak dany antywirus jest bardziej czuły
gratulacje dla nod32, a poza tym zaczyna zmniejszać się różnica pomiędzy antywirusami przynajmniej tych z górnej pułki
Plati napisał(a):
Serafin napisał(a):Da się przejrzeć wyniki inaczej niż przez Acrobat Reader? Bo jak otwieram te pdf to mi się komp zawiesza :/


Spróbuj poprzez inny program, który otwiera pliki .pdf


wyłącz obsługę pdf w przeglądarce i pobierz plik na dysk
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43