SafeGroup

Pełna wersja: problemy przy instalacji Aviry (uszkodzony update)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
mam problem z instalacją programu Avira Personal- Free anivirus za każdym razem i nakazdym komputerze.

Instaluje program Avira, dokonuje aktualizacji, ale wtedy Avira się zawiesza (niby aktualizacja jest dokonana) ale gdy chce pobrać następną aktualziacje, to pojawia się nastepujący komunikat:

The following occured when trying to start the upadete. The program to execute is invalid or destroyed.

Nie wiem czemu się tak dzieje, przedtem nie było z tym problemu, (nawet jak musiałam odinstalować i zainstalować Avire jeszcze raz to bez żadnych problemów), innych programów antywirusowych nie posiadam, a teraz za każdym mam ten problem a update Sad

Bardzo proszę o pomoc
Problem jest z kluczem Key. Zaraz postaram sie cos wiecej napisac. Znalazlem klucz na tej stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

sprawdz czy dziala. Jak nie pomoze to sciagnij jeszcze raz Avire z tej strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Po sciagnieciu wyczysc rejestr

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(wersja shareware)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub tym (wersja darmowa)

Osobiscie uzywam tego pierwszego, bo wg mnie lepszy jest, ale to juz kwestia gustu. Potem zainstaluj Avire i tyleSmile
Podany klucz niestety nie działa. Zainastalowałam Avire wersje 9, ale zawieszała się podczas aktualziacji, poza tym, nie usuwa ona wirusów, tylko najpierw je reperuje (nie mam opcji delate, tylko repair all )więc wirusy rozprzestrzeniły mi się po systemie.

Skorzystałam z Twojej drugiej rady, usunęłam Avire wersje 9, zainstalowałam wersje 8 i na razie dobrze wszystko działa, nie zawiesza się. Zobaczymy co będzie potem.
Dziękuję za pomoc Smile

Ale czy to na pewno był problem z kluczem? Może raczej to coś innego?
raven napisał(a):Podany klucz niestety nie działa. Zainastalowałam Avire wersje 9, ale zawieszała się podczas aktualziacji, poza tym, nie usuwa ona wirusów, tylko najpierw je reperuje (nie mam opcji delate, tylko repair all )więc wirusy rozprzestrzeniły mi się po systemie.

Skorzystałam z Twojej drugiej rady, usunęłam Avire wersje 9, zainstalowałam wersje 8 i na razie dobrze wszystko działa, nie zawiesza się. Zobaczymy co będzie potem.
Dziękuję za pomoc Smile

Ale czy to na pewno był problem z kluczem? Może raczej to coś innego?


ja weźmiesz rapair all po scanie to ona kasuje te wiry i nie powinieneś jej mieć w systemie
jeżeli były kłopoty z update powodemmoże być teżwirus uniemożliwiający update aviry
ale nagle w trzech różnych komputerach miałabym wirusa, który niemożliwa mi aktualizacje?
A może to być spowodowane np. instalacją innego antywirusa, albo pozostałościami w systemie po poprzedniej deinstalacji programu Avira?
Raven jeżeli był to wirus blokujący update Aviry, to spróbuj jakiegoś firewalla. Jeśli nie znasz angielskiego, wybierz PC Tools Firewall Plus. Jeżeli znasz dobrze angielski, to polecam Online Armor Free.
Dziękuję uprzejmie za odpowiedzi Wink
raven napisał(a):A może to być spowodowane np. instalacją innego antywirusa, albo pozostałościami w systemie po poprzedniej deinstalacji programu Avira?


Może, jak najbardziej lecz opcja zawirusowanego PC też jest możliwa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Polecam przeskanowanie tym programem.

Taka fajna pogoda spadam na miastoGrin
mam identyczny problem jak raven, wirusa nie powinienem mieć- komp był formatowany w piątek. do tej pory bezproblemowo korzystałem z aviry- aż do dzisiaj. a podane rozwiązanie nie pomogło ;/ ma ktoś inny pomysł..?

adam_993

Jeżeli masz partycję, na której był wirus, i jej nie formatowałeś, to zakażenie na nowo. Mogłeś też podpiąć zakażonego pendrive.
niestety, formatowałem wszystko, a pen-drive czysty...
4 dni temu zainstalowałam w pracy na komputerze Avire. Komputer nie był używany przez 3 dni, i kiedy ponownie został włączony, chciałam go zaktualizować i pojawił się właśnie ten komunikat, który podałam w pierwszy poście. Komputer nie miał wirusów, pendrive też nie, system był sprawny.
Więc co to może w końcu być?
Proponuję abyś opisała swój problem na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tym forum Aviry. Tam na pewno uzyskasz fachową pomoc.
Dziękuję Pablosss. Ale bez przesady z tymi fachowcami. Na Waszym forum też jest bardzo dużo fachowców, którzy pomogli niejednejosobie, w tym mi Grin

Dziękuję wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam