SafeGroup

Pełna wersja: URL:MAL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Objawy zainfekowania:
Avast wykrył dwa razy URL:MAL gdy pobierałem plik z netload.in dwa różne pliki co nigdy mi się nie zdarzyło od kilku lat. Dzisiaj wykrył w plilu chrome.exe buszując po Allegro. Komputer regularnie skanuje Avastem darmowym oraz Malware Antimalware bytes. Ostatnio Malware znalazło bodajże jakiegoś Agent w pliku up.exe z folderu edownloads, zainstalowany przez AQQ aby pozbyć się reklam. Został usunięty. Dzisiaj dodatkowo po przeczytaniu podobnego tematu użyłem AdwCleaner, który usunął cały folder edownloads.

Wykonywane działania:
Avast darmowy, Malware Antimalware bytes, AdwCleaner



Malware nic nie wykrywa, Avast także dzisiaj skanowałem. Wolę dmuchać na zimne i prosiłbym o sprawdzenie co tam w trawie piszczy.
Mi właśnie dzisiaj Avast zaczął wariować i przy rożnych stronach wykrywa URL:mal . Od paru godzin już z tym walczę tzn. sprawdzam różnymi programami , czytam różne fora. Programy nic nie znajdują. Doszedłem do wniosku nie wiem czy prawidłowego, że to jest jakiś problem z Avastem.
Ok czyli wszystko jasne to wina Avasta. Jeśli natomiast miałby ktoś czas to mógłby zerknąć czy wszystko u mnie ok ?
Czysto właściwie,nic tu nie widać.
Zawsze można skan mbam dodatkowy zrobić jak i tdsskillerem.
Dzięki można usunąć.