SafeGroup

Pełna wersja: Czas urlopów nadszedł! - Ankieta!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mamy już lipiec, więc rozpoczął się gorący czas urlopów, wyjazdów i wakacyjnych wojaży. Polacy jeżdżą w różne miejsca: góry, morze, krainy jezior. Popularne są też wczasy zagraniczne. A Wy gdzie jedziecie na wakacje, urlopy? Zapraszam do ankiety. Napiszcie jakie kraje/miasta chcecie zwiedzić tego lata.

Konto usunięte

Ja nie odpowiem, bo nie ma tu takiej odpowiedzi.
Najpierw tydzień na Teneryfie (jeeee Craze).
Będzie się działo.
Faktycznie. Kanarów nie uwzględniłem. Mój błąd.

Konto usunięte

Nieeeee, nie rób tego!!! Grin
Tym tokiem doda się każdy zakątek i ankieta będzie miała miliard miejsc. Wystarczy coś typu "gdzie indziej".
Okey, dałem Gdzie indziej. Zapraszam jeszcze raz do udzielenia odpowiedzi i do napisania w komentarzach o miejscu.
"W domu" i "Gdzie indziej"...bo nie mam żadnych planów jeszcze, a w domu przecież i tak wciąż jestem Smile
Większość czasu niestety w domu Smile
Ja i nad morze (Władysławowo), i w domu (B-stok) Cool
W tym roku typowe wakacje, niestety bardzo krótkieGrin
Jak dobrze pójdzie to na dzień lub dwa pojadę do zachodnich sąsiadów Cool
Może skoczę gdzieś do koleżanek w okolicy ? Kto wie... Cool

ezard

Wyjeżdżam nad polskie morze Smile
To i ja się wypowiem. Pierwszy wyjazd do górskiej wsi, tuż pod zboczem góry. Basen, sauna, siłownia i prawdziwe bety z pierzaCool . Drugi wyjazd, był niespodzianka dla Katji, ale do wczoraj.Morze Śródziemne, Lazurowe Wybrzeże i ... Powiedziałbym, ale powiecie, że burżuj.

Eugeniusz

Burżuj!

Dusiek

A ja spędzę ten czas w pracy może w przyszłym rokuuda się wygospodarować jakiś urlopSad