SafeGroup

Pełna wersja: Darmowy zestaw na laptopa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows7

Zastosowanie:
internet, bankowość, sporadycznie nieznane oprogramowanie (bardzo rzadko)


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera
i3 2.1GHZ
3GB RAM
GeForce GT520M

Witam,
szukam darmowego zestawu zabezpieczającego mój komputer. Obecnie używam Online Armor oraz Norton Antivirus, jednakże na ten drugi kończy mi się licencja.
Zależy mi na lekkości i szybkości zestawu.
Pozdrawiam.
Bierz Avasta! Free bez zainstalowanej osłony sieciowej. W osłonie systemu plików zmień w AutoSandboxsie z Automat na Zapytaj. W Monitorowaniu zachowań zmień z Decyduj Automatycznie na Zapytaj. OA zostaw i tak co tydzień wykonuj skanowanie MBAM''em i pamiętaj o aktualizacji oprogramowania, jak i MBAM i reszty Smile
Jeśli, zależy Ci na lekkości wybierz Webroota ( Ciągle ten Waves o nim gada, co ? Smile
Link do aplikacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jest tam również Norton Smile
Proponuję również rozwiązanie w chmurze takie jak Panda Cloud.

ktośtam

A jak nie masz FB, to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W ramach sprostowania odnośnie postu ''a to Webroot z facebooka jest na 6 miesiecy i jest po angielsku.Moja propozycja to Avast Free, systemowa zapora powinna wystarczyć.
Skoro masz OA, to "spreparowany" Avast faktycznie nie jest złym rozwiązaniem...masz osłonę sieci, monitorowanie systemu, kontrolę behawioralną, ochronę AV, wewnętrzną piaskownicę do uruchomienia podejrzanych aplikacji zgłaszanych przez AV i możliwość uruchamiania dowolnych procesów procesów w trybie ograniczonych uprawnień , ale
Cytat: sporadycznie nieznane oprogramowanie (bardzo rzadko)

i tu bym doradził dwa jeszcze rozwiązania:
- wirtualizacja systemu - jeśli ma być za free to można spróbować Toolwiz Time Freeze lub znaleźć gdzieś promocję na Shadow Defender albo Wondershare Time Freeze
- kopie systemu...tu rozwiązań sporo, bo są różne sposoby na backup...używam Keriver 1-Click Free, ale to zależy od Twoich preferencji czy to będzie trafny wybór.