SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky Internet Security dla Androida
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kaspersky Lab wydał nowe rozwiązanie bezpieczeństwa przeznaczone dla urządzeń opartych o system Google Android: Kaspersky Internet Security dla Androida.
Aplikacja rosyjskiego producenta w czasie rzeczywistym zablokuje malware pobierany przez użytkownika za pomocą przeglądarek, komunikatorów internetowych bądź Google Play.
Dodatkowo, Kaspersky Lab oferuje ochronę przed kradzieżą smartfona, pozwalająca zlokalizować czy zablokować urządzenie.

Aplikacja działa zarówno na tabletach jak i smartfonach.
Wymagania systemowe: Android 2.3 - 4.2

Darmowa wersja programu nie posiada ochrony w czasie rzeczywistym oraz ochrony WWW.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Linki do pobrania

Wersja angielska:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wersja rosyjska:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kilka screenów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

Te "Internet Security" w nazwie, to tanie zagranie. Przecież ten program, to skaner na żądanie i nic więcej :crazy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wersja w języku polskim, działa znakomicie. Android 4.1
ktośtam napisał(a):Te "Internet Security" w nazwie, to tanie zagranie. Przecież ten program, to skaner na żądanie i nic więcej :crazy:

Cześć...
Takich bzdur o Kasperskim to jeszcze nie słyszałem Kaspersky zajmóje pierwsze miejsca w testach np. W Komputer świat zarówno jak i na PC jak i na Androida.
W Wersji darmowej to rzeczywiście skaner na żądanie ale wersja płatna oferuje dużo za małą cenę 19 zł.
Korzystam z Kaspersky od zawsze na Androida i ochrona przed starymi i nowymi szkodnikami działa naprawdę rewelacyjne kaspersky radzi sobie doskonale z zagrożeniami 0day

Konto usunięte

O ile faktycznie trafisz na jakieś dziadostwo... ja używam Androida... 2,5 roku już i kompletnie na nic nie trafiłem.. a nie oszczędzam się, wrzucam appki spoza sklepu, całe customy itd.
Antywirus dla Androida to zagrywka marketingowa. Jak ktoś nie ma głowy w ogóle na karku to faktycznie, niech wyda te 19zł i myśli, że aplikacja coś mu da (a i tak niewiele da jeśli sama mie będzie mieć uprawnień roota).
No nie wiem u chrześniaka co chwile coś wykrywa a korzysta tylko ze sklepu play, za pierwszym razem jak mi go pokazał to telefon ledwo działał co chwila jakieś reklamy się otwierały, strony, niby SMS przychodziły po skanowaniu od razu 4 apki do wywalenia były.