SafeGroup

Pełna wersja: Szukam Opinii Norton, Avast
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam potrzebuje po raz kolejny Waszej opinii, na komputerze domowym chce zmienić ochronę. Zastanawiam się czy zostać przy starej ochronie Avast(8) czy zmienić na Nortona AV 2013 może niedługo już 2014 Craze..

Czkam na Wasze Opinie (czemu to a czemu nie to), oraz wypowiedzi w tym temacie, za wszystkie oczywiście dziękuje!Smile
Nikt nie odpisuje więc może ja coś skrobnę. Bardziej wypowiem się względem Avasta. Nortona sprawdzać nie miałam możliwości. Powiem tak że najlepiej było by powiedzieć do czego będzie służył ten komputer. Jeśli do internetu nic poza tym to wystarczy ci avast darmowy. Jeśli jednak korzystasz z bankowości itp lepszym pomysłem byłby chyba Norton jeśli mówisz o wersji IS. Prawdopodobniej taki zestaw ma specjalny tryb dla tego celów opcji. Bo na ludzki rozum po co pchać się w coś co chroni, ale nie to co było naszym zamiarem.

ktośtam

Norton nie posiada żadnego specjalnego trybu do obsługi bankowości (jak np.: Kaspersky czy Bitdefender).
A co do dalszych rozważań, to jeżeli potrzebujesz porady odnośnie doboru zestawu, to załóż wątek w dziale

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Myślałem że zostanę zasypany za i przeciw Smile
Dzięki tym którzy odpowiedzieli Smile
Bardzo dobry wybór Wink
Popieram
Można się spytać jakie maksymalne jest odnotowana zużycie zasobów w przypadku Nortona? Ponoć jest porównywany z lekkością WR?

P.S Po co otwierać nowy temat traktujący prawie o tym samym Smile
heros1303 napisał(a):Można się spytać jakie maksymalne jest odnotowana zużycie zasobów w przypadku Nortona? Ponoć jest porównywany z lekkością WR?

P.S Po co otwierać nowy temat traktujący prawie o tym samym Smile

Choćby dla porządku, nie tyle samych tematów, co znajdujących się pod nimi postów.
Avast pod Windows 8 to porażka, system startuje jak by chciał a nie mógł
Nie zgadzam się z twoją opinią. U mnie (gdy miałem W8) avast nie opóźniał startu, mimo wyłączonej hiberrnacji kernela, itp.

Wracając do tematu... Norton jest, choć niewiele cięższy od Webroot''a.

ktośtam

Arkovianin napisał(a):Avast pod Windows 8 to porażka, system startuje jak by chciał a nie mógł

Jakieś dowody na poparcie swoich słów masz, czy tylko będziesz trolował tak jak na DP?
chomikos napisał(a):Norton jest, choć niewiele cięższy od Webroot''a.
Nic nie umniejszając Nortonowi, bo to moim zdaniem dobry soft, to jednak różnica w lekkości względem WSA jest dość zauważalna, przynajmniej u mnie i to zarówno na starym XP-ku, jak również "Siódemce" i pod W8 Wink


Dodano: 05 sie 2013, 23:24

[quote="czarny93"]już zainstalowałem i wykupiłem nortona Wink