SafeGroup

Pełna wersja: Parlament Europejski nie sprzeciwił się piractwu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Parlament Europejski uchwalił raport, w którym sprzeciwia się wprowadzenia ustawy, która umożliwiałaby odcinanie piratów od Internetu.
Czyli cała ta wojenka z piratami, którą rozpętano skończyła się szybciej niż można było się spodziewać Grin
Z piratami się nie wygra. Wreszcie to zrozumieli

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia, w końcu do czegoś przydał się ten parlament
można spokojnie odprężyć się w sobotę
polak900 napisał(a):najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia, w końcu do czegoś przydał się ten parlament
można spokojnie odprężyć się w sobotę


Dokładnie. Napędzili nam strachu bo nie oszukujmy się. KAŻDY coś w życiu ściągnął (film, gra, piosenki) na własny użytek i jeszcze pewnie trzyma to na płytkach i innych nośnikach. Powinni ścigać prawdziwych piratów, czyli tych którzy bezczelnie kopiują materiał, rozprowadzają i czerpią zyski i to na masową skalę. Nie usprawiedliwiam piractwa ale nie da się porównać takiego piractwa ze ściągnięciem kilku piosenek na własny, domowy użytek. To zupełnie inna półka.
No coż, odcinanie internetu to w pewnym sensie ograniczanie wolności, na takie restrykcje Parlament Europejski nie pozwoli. Cieszmy się, że nie mieszkamy w ameryce, tam rządzi już RIAA.

Jurek

Jestem jeszcze większym wrogiem piractwa od Parlamentu Europejskiego a nawet kolegi Ratatui''ego. Po prostu brzydzę się tym. Odciąć internet i pozamykać tych wrednych ludzi. Chyba utworzę nową partię: Liga Legalnego Oprogramowania Grin
Jurek napisał(a):Jestem jeszcze większym wrogiem piractwa od Parlamentu Europejskiego a nawet kolegi Ratatui''ego. Po prostu brzydzę się tym. Odciąć internet i pozamykać tych wrednych ludzi. Chyba utworzę nową partię: Liga Legalnego Oprogramowania Grin


Nigdy bym nie pomyślał, że jesteś takim radykałem. Tongue
Jurek napisał(a):Jestem jeszcze większym wrogiem piractwa od Parlamentu Europejskiego a nawet kolegi Ratatui''ego. Po prostu brzydzę się tym. Odciąć internet i pozamykać tych wrednych ludzi. Chyba utworzę nową partię: Liga Legalnego Oprogramowania Grin


Jurek a pozamykał byś też tych, którzy ściągają sobie np. muzykę na domowy użytek?
Jurek napisał(a):Jestem jeszcze większym wrogiem piractwa od Parlamentu Europejskiego a nawet kolegi Ratatui''ego. Po prostu brzydzę się tym. Odciąć internet i pozamykać tych wrednych ludzi. Chyba utworzę nową partię: Liga Legalnego Oprogramowania Grin


Dobre heheGrin

adam_993

Zobaczymy jak będzie z frakcją piratów w wyborach do europarlamentu. Głoszą, iż każdy będzie miał swobodny dostęp do multimediów tak jak w bibliotece.
We Francji niezłe zamieszanie z ustawą antypiracką. Najpierw w kontrowersyjnych okolicznościach została uchwalona a teraz...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mbm86 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



tak jak na tamtej stronie jakiś user napisał - zamknąć Google, pośrednio on jest też winny piractwa